Direktor Društva (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
09.11.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka SUTON d.o.o. – grafička industrija sa sjedištem u Širokom Brijegu (BiH) je vodeća grafička kuća na tržištu BiH i uskoro ulazi u svoju 25-u godinu uspješnog rada i postojanje. Već dugi niz godina smo prisutni aktivno na tržištu Hrvatske, Crne Gore, ali i na drugim izvoznim tržištima.

Od 01.12.2015. godine trebamo preuzeti renomiranu i najveću grafičku kuću u Splitu sa ciljem brzog rasta i razvoja iste.
Iz tog razloga raspisujemo natječaj za popunu sljedećih radnih mjesta za potrebe tiskare u Splitu.

(1 izvršitelj)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
VSS ili VŠS grafičkog ili ekonomskog smjera
5 godina radnog iskustva u grafičkoj ili nekoj drugoj proizvodnoj branši
Položen vozački ispit B kategorije
Aktivno služenje računalom
Sklonost ka organizaciji proizvodnje i prodajnog tima
Sklonost analiziranju, praćenju i osmišljavanju prodajnih strategija
Sklonost timskom radu
Poželjno aktivno služenje engleskim jezikom u govoru i pismu

Natječaj je otvoren do 09.11.2015. godine. Nepotpune i prijave koje ne ispunjavaju tražene uvjete se neće razmatrati. Molimo da svoj kratki životopis pošaljete na e-mail adresu: [email protected] te da navedete konkretno radno mjesto za koje se prijavljujete.

Svim odabranim kandidatima jamčimo rad u sređenoj i organiziranoj tvrtci sa urednim primanjima, te mogućnošću zarade sukladno ostvarenim osobnim rezultatima, kao i rezultatima čitavog tima.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina