Plivin stipendist (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Sa preko 90 godina uspješnog farmaceutskog poslovanja. Pliva je danas članica Teva grupe. Jedne od najvećih farmaceutskih kompanija u svijetu naš je temeljni cilj poboljšati kvalitetu života i zaštitu zdravlja visokokvalitetnim i dostupnijim lijekovima. Snaga
kompanije leži u bogatstvu različitosti, iznimnoj stručnosti zaposlenika i njihovoj predanosti ostvarenju poslovnih ciljeva. Plivin je uspjeh njihova zasluga. Već generacijama.

Postani i ti Plivin stipendist (m/ž)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za prijavu:
- redovni student prve li druge godine diplomskog studija sljedećih fakulteta:
• farmaceutsko-biokemijskog fakulteta,
• prirodoslovno-matematičkog fakulteta (studij kemije),
• fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije,
• prehrambeno-biotehnološkog fakulteta (studij prehrambenog inženjerstva, bioprocesnog inženjerstva i molekularne biotehnologije),
- prosjek ocjena viši od 4.0

Kako se prijaviti?
Pošaljite prijavu i životopis na e-mail adresu [email protected] s naznakom "Stipendija" - u prijavi navedite studentski status, godinu studija koju upisujete i prosjek ocjena.

Plivina tradicija stipendiranja uspješnih studenata sastavni je dio dugoročne politike upravuanja ljudskim potencijalima. Kao Plivin stipendist možete se već tijekom studiranja upoznati s načinom rada u proizvodnim procesima, kontroli kvalitete, laboratorijskim istraživanjima i razvoju proizvoda. Ovisno o afinitetima i potrebama možete odabrati područje za obavljanje stručne prakse, izradu diplomskog rada, seminarskih radova uz stručnu pomoć i mentorstvo.

Rok za prijavu je 30. rujna 2012.

Više o Plivinim stipendijama saznajte na internetskim stranicama: www.pliva,hr/stipendije
Minimalna stručna sprema:
Nesvršen fakultet/viša škola