Administrativni asistent u prodaji (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naš tim

Ako te pokreću izazovi prodaje i srce ti zaigra kad kažemo da je tvoj minimalni mjesečni bonus 350 E, mi smo tvoj tim!

Kao poslodavac, njegujemo transparentnu, otvorenu komunikaciju od trenutka kada se upoznamo i to činimo svakodnevno. Vodimo se poznatom izrekom da se „rast mora uvijek iznova birati“. Naš je cilj podržati tvoj rast u našem timu i pratiti tvoj rast s nama. To je naše obećanje svakom članu našeg tima!

Dnevni zadaci uključuju:
- Kontaktiranje potencijalnih klijenata: ti si glas i lice Connection Projecta u Hrvatskoj, susjednim zemljama, i ostalim članicama EU;
- Dogovaranje i prisustvovanje video-sastancima, i sastancima licem u lice s klijentima;
- Vođenje uredne evidencije poziva i sastanaka;
- Razvijanje strategije za naše potencijalne klijente (‘’hot leads’’) čije kontakt podatke našem timu svakodnevno dostavljamo
- Dio si našeg tima u Hrvatskoj, surađuješ s kolegama iz drugih europskih timova i s našim uredima u Aziji (za kolege sa znanjem engleskog jezika)
- Sudjelovanje na timskim sastancima s ostalim članovima hrvatskog tima, kao i na sastancima s našim timovima u drugim zemljama i na drugim kontinentima
- Koordinacija komunikacije između klijenata i našeg administrativnog tima
Posebne pogodnosti:
Prednosti / Što nudimo našem timu:
- Naš paket nagrađivanja ispunit će tvoja očekivanja: uz mjesečni bonus već od 350 E
- Dvije vrste bonusa od kojih će vam oči zablistati
- Iskustvo rada u multi-kulturalnoj tvrtki s kolegama koji te podržavaju iz ureda u Zagrebu, uz podršku iz naših ureda u različitim vremenskim zonama
- Prilika za rast s nama i napredovanje u karijeri
- Ako tvoj način života to dopušta, nudimo ti mogućnost putovanja i rada s ostalim timovima u Europi i Aziji

Što očekujemo zauzvrat:
- Dostizanje i premašivanje mjesečnih ciljeva
- Suradnja s domaćim timom, kao i s našim timovima u Aziji i Europi
- Razumijevanje kulture našeg Connection Project svijeta - želimo vidjeti kako rasteš s nama i
- Tvoje ideje, preuzimanje inicijative i odgovornosti
- Pokaži nam da si spreman voditi tim, ili da želiš preuzeti nove zadatke, ili je tvoja vizija početak naše nove strategije

Za naše partnere
Mi smo agencija za regrutaciju i zapošljavanje koja djeluje u nekoliko europskih zemalja. Pomažemo tvrtkama u pronalaženju prave radne snage. Bavimo se zapošljavanjem privremenih i stalnih radnika za radna mjesta u različitim područjima rada: ugostiteljstvo, građevinarstvo, proizvodnja, tekstilna industrija, poljoprivreda, itd. Naši timovi agenata za zapošljavanje su stručnjaci koji su specijalizirani za pronalaženje pravog osoblja u Aziji za tvrtke u europskih zemalja, dok se naši europski timovi povezuju s lokalnim poslodavcima za koje radimo selekciju kandidata, i dovodimo potrebno, odabrano osoblje. Naš je cilj savršen spoj: dobitna kombinacija i dugoročno rješenje za radnika i za poslodavca.

Za naš tim
Njegujemo transparentnu, otvorenu komunikaciju od trenutka kada se upoznamo i svakodnevno. Za nas si ti naš nebrušeni dijamant i želimo te vidjeti kako sjajiš i napreduješ. Pažljivo vas sve slušamo i potičemo da podijelite s nama vaše ideje i pitanja. Zajedno stvaramo zdravo radno okruženje u kojem nijedno pitanje ne bi trebalo ostaviti za drugi dan, a ti ćeš započeti i završiti svoje radno vrijeme znajući da si jedna od naših zvijezda.To je naše obećanje cijelom timu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Potrebne vještine:
- Izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine;
- Izvanredne pregovaračke vještine;
- Iskustvo i strast prema prodaji;
- Sposobnost multitaskinga, sklonost učenju novih vještina i razvoju prodajnih strategija
- Izuzetne organizacijske sposobnosti;
- Poznavanje MS Office/Google Drive
- Vozačka dozvola (B kategorije) može biti korisna, ali nije uvjet
- Jezik: osim obaveznog hrvatskog, engleski je velika prednost. Kandidati koji tečno govore talijanski/njemački/francuski/španjolski/grćki/finski su dobrodošli!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
osim obaveznog hrvatskog, engleski je velika prednost. kandidati koji tečno govore talijanski/njemački/francuski/španjolski/grćki/finski su dobrodošli
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine