Administrativni djelatnik/djelatnica u rent-a car-u  HZZ OGLAS

9 dana do isteka
AC JESENOVIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu automobilima
Mjesto rada:
Čakovec
Rok prijave:
30.09.2024.

Mjesto rada:
ČAKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: OBRTNIČKA ULICA 3 , 40000 ČAKOVEC
Ostale informacije:
OPIS POSLOVA: Pružanje usluge najma vozila i prihvata vozila (otvaranje, zatvaranje ugovora te naplata usluge najma)
Prodaja dodatnih usluga
Kontrola ispravnosti i čistoće vozila prilikom izdavanja i povrataka vozila iz najma
Pregled , evidencija i naplata šteta na vozilima
Briga o redovnom servisiranju vozila, upozoravanje na eventualne nedostatke na vozilima
Odgovaranje na telefonske upite i upite mailom stranaka, te davanje informacija o uslugama
Naplata po ugovorima o najmu
Vođenje blagajničkih dnevnika i ostale dokumentacije
Vođenje evidencije o rezervacijama i briga da vozila budu spremna za najam

UVJETI: Vozačka dozvola B kategorije
Poznavanje rada na računalu (Windows sustav, MS Office paket)
Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (znanje dodatnog jezika je prednost)
Izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti, snalažljivost, prilagodljivost
Brzo i lako prilagođavanje na novonastale situacije
Prethodno iskustvo rada u rent a car-u nije uvjet
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146756492
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje