Administrator/ica  HZZ OGLAS

Rok prijave:
16.11.2024.

Mjesto rada:
SAMOBOR, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: - izrada računa,e-računa, otpremnica, izdatnica i međuskladišnica - izrada reversa i briga o povratu - praćenje stanja skladišta i neisporučene robe - slanje ponuda, komunikacija sa kupcima - komunikacija sa dobavljačima - poslovi uvoza/izvoza i re-exporta - Intrastat izvještavanje - povrat robe i odobrenja - izrada kalkulacija - arhiviranje dokumentacije - vođenje evidencije radnog vremena - unos novih kupaca/dobavljača - unos novih artikala - priprema pošte i odlazak na poštu - usklada s kupcima/dobavljačima, slanje IOS-a i kontakt za plaćanje - slanje dokumentacije kupcima koja im nedostaje (npr. otpremnice, računi i sl.) - ostali administrativni poslovi
Odgovornosti: - kvaliteta prikupljenih i pohranjenih podataka i informacija - za točnost podataka, točnost izvještaja i svih proslijeđenih informacija - profesionalno, točno, pravodobno, zakonito i kvalitetno obavljanje poslova iz djelokruga rada - prepoznatljivost i pozitivan imidž poslodavca - zadovoljstvo kupaca i kolega - odgovornost za dokumentaciju o artiklima (certifikati, izjave o sukladnosti, upute, deklaracije računi, otpremnice itd...) - profesionalno predstavljanje poslodavca u javnosti (poslovna komunikacija, korespodencija mailom, telefonom) i pridržavanje poslovno-etičkog kodeksa - razmjena znanja i vještina s drugim djelatnicima u svrhu primjene najboljih praksi i razvoja osobnih i organizacijskih kompetencija - za poštivanje mjera zaštite na radu - za promicanje politike kvalitete rada - za dobro funkcioniranje svih procesa rada u administraciji, prodaji, nabavi i skladištu
Uvjeti: - odlično znanje engleskog ili njemačkog jezika - komunikacijske vještine - organizacijske vještine (time management i prioriteti u radu) - sistematičnost, točnost i izrazita usmjerenost na detalje u radu - spremnost na učenje i usavršavanje - samoinicijativnost i sposobnost samostalnog donošenja odluka u okviru opisa posla - određivanje prioriteta - analitičke vještine - odgovornost i etičnost u radu - usmjerenost na rezultate - usmjerenost na kupce - usmjerenost na timski rad - završena srednja škola ili fakultet ekonomskog smjera - vozačka dozvola B kategorije - izvrsno poznavanje Microsoft Office paketa (posebno Excela) i dobro razvijene informatičke vještine
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
147989784
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje