Asistent za financije i računovodstvo (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.08.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Teqto d.o.o. je kompanija koja se bavi proizvodnjom i distribucijom automata za zabavu. Naše igraonice pružaju zanimaciju i zabavu kako za velike tako i za male. U našoj ponudi možete pronaći velik broj uređaja za sve oblike zabave.

Trenutno tražimo Asistenata za financije i računovodstvo pa ako smo te zainteresirali, u nastavku saznaj što nudimo i što očekujemo.

Što će biti tvoj posao?
• Izdavanje, knjiženje i kontrola svih vrsta IRA
• Knjiženje bankovnih izvoda
• Rad s kartičnim uplatama
• Usklade stanja salda konta s kupcima
• Bliska suradnja i podrška odjelu prodaje
• Praćenje naplate potraživanja
• Platni promet
• Sastavljanje i praćenje jednostavnog P&L-a za manje produkte
• Ostala knjiženja i interni izvještaji po potrebi
Posebne pogodnosti:
Što ti nudimo?
• Niz benefita koji uključuju; prigodne nagrade, edukacije, subvenciju sportskih aktivnosti te brojne druge pogodnosti
• Hybridni model rada
• Mentora s iskustvom koji je uvijek tu za sva pitanja
• Rad u internacionalnom okruženju
• Prijateljsku i opuštenu radnu atmosferu s otvorenom komunikacijom i odličnim uvjetima rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Evo kako ćeš znati jesi li prava osoba za ovu poziciju...
• Posjeduješ SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera (financije i računovodstvo)
• Imaš barem godinu dana iskustva na ovakvim istim poslovima
• Imaš iskustva s uskladama salda konta
• Analitičnost, točnost, ažurnost, organiziranost i odgovornost vrline su s kojima se možeš pohvaliti
• Izvrsno se snalaziš u radu s računalom, a osobito s Excelom
• Aktivno se služiš s engleskim jezikom - u govoru i pismu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina