Customer Service Specialist (m/w)

12 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.11.2024.

Manpower Hrvatska za svog klijenta SALESIANER traži odgovornu i proaktivnu osobu na poziciji: Customer Service Specialist (m/w)

Mjesto rada:

  • Zagreb

Opis posla:

  • Kontakt s postojećim kupcima
  • Posjete kupcima na terenu radi provjere situacije na licu mjesta
  • Praćenje rokova isporuke
  • Obrada narudžbi i reklamacija
  • Izrada otpremnica, kontrola, ispravak i završetak dokumenata povezanih s isporukom
  • Integracija kupaca u sistem

Pogodnosti:

  • U SALESIANER-u radite u održivoj, ekološki orijentiranoj i inovativnoj tvrtki
  • Nudimo raznolike zadatke u međunarodno uspješnoj grupi s poslovnicama u 11 zemalja
  • Radite u motiviranom, profesionalnom timu bliskom menadžmentu
  • Detaljna edukacija s uzbudljivim odgovornostima na stručnom planu
  • Poslovni laptop i mobitel

Uvjeti:

  • Minimalno 2 godine rada na sličnim pozicijama
  • Orijentacija na kupce i uslugu
  • Izražene komunikacijske vještine i timski rad
  • Visoka motivacija, samostalno rješavanje problema i fleksibilnost
  • Znanje njemačkog ili engleskog na C1 razini u govoru i pismu

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i zadovoljavate uvjete natječaja, molimo Vas da pošaljete CV putem donjeg linka za prijavu.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju,
Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21, koje zastupa direktor Aleksandar Hangimana