Diplomirani/a inženjer/ka elektrotehnike - poslovi zaštite na radu  HZZ OGLAS

8 dana do isteka
PROFI LABORIS d.o.o. za kontrolu kvalitete, usluge i trgovinu
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.09.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla:

Kao naš novi Nositelj ovlaštenja / Ispitivač - stručnjak zaštite na radu (m/ž), bit ćete odgovorni za: •Pregled i ispitivanje radne opreme i radnog okoliša •Ispitivanje stabilnih sustava za dojavu i gašenje požara •Ispitivanje sustava za otkrivanje i dojavu prisutnosti zapaljivih plinova i para •Izradu procjena rizika te ostalih dokumenata iz područja zaštite na radu i zaštite od požara •Vođenje odjela za ispitivanje (za kandidate s višegodišnjim iskustvom) •Ostale zadatke vezane uz zaštitu na radu i zaštitu od požara
Uvjeti: •VSS iz elektrotehnike •Položen ispit za stručnjaka zaštite na radu II stupnja •Položen ispit za ispitivanje stabilnih sustava za dojavu i gašenje požara •Minimalno 2 godine radnog iskustva u sličnim poslovima •Napredno poznavanje MS Office paketa •Vozačka dozvola B kategorije
Tražimo nekoga s izraženim komunikacijskim i organizacijskim vještinama, sposobnošću samostalnog rada i donošenja odluka u izazovnim situacijama, te s visokim stupnjem odgovornosti i fleksibilnosti.
Što nudimo: •Ugovor na neodređeno vrijeme •Stimulativna primanja i nagrade za ostvarene rezultate •Plaćene edukacije i kontinuirano usavršavanje •Božićnicu, uskrsnicu i dar za dijete •Plaćene putne troškove •Pozitivno i dinamično radno okruženje
Pridružite nam se i postanite dio tima koji svakodnevno doprinosi sigurnijem i učinkovitijem radnom okruženju! Ako ste spremni za izazov i imate želju za napredovanjem, pošaljite nam svoju prijavu još danas!
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146494192
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje