Diplomirani inženjer strojarstva / diplomirana inženjerka strojarstva  HZZ OGLAS

10 dana do isteka
ZAVOD ZA ZAŠTITU NA RADU,ZAŠTITU OD POŽARA I ZAŠTITU ČOVJEKOVE OKOLINE, D.O.O.
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
26.09.2024.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike autocad
excel
osnove korištenja računala u Windows okružen
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: ispitivanje radne opreme, ispitivanje ventilacijskih sustava, ispitivanje stabilnih instalacija za dojavu i gašenje požara, ispitivanje stabilnih sustava za dojavu pojave nedozvoljene koncentracije plinova i para, ispitivanje u radnom okolišu – fizikalnih štetnosti, izrada planova evakuacije i spašavanja
Uvjeti : potrebna znanja i vještine: SAMOSTALNI RAD NA RAČUNALU (WINDOWS, OFFICE, AUTOCAD)
potrebni stručni ispiti (prednost, ali nisu uvjet):
- položen opći i posebni dio stručnog ispita za stručnjaka zaštite na radu - položen stručni ispit za provjeru ispravnosti stabilnih sustava zaštite od požara
Zamolbe za posao slati na mail: [email protected] Uz zamolbu dostaviti: životopis, dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja, dokaz o položenim ispitima, dokaz o državljanstvu RH, uvjerenje o nekažnjavanju, potvrdu odnosno ispis iz elektroničkog zapisa podataka iz područja radnih odnosa koji vodi Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146007236
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje