Disponent/ica u cestovnom transportu

3 dana do isteka
Mjesto rada:
Pregrada
Rok prijave:
11.10.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poduzeće Gotra logistika d.o.o. iz Pregrade traži disponenta ili disponenticu.

Pridruži se našem timu u dinamičnom okruženju gdje ćeš imati priliku razvijati svoje vještine! Ako si komunikativna osoba i dobro govoriš barem jedan strani jezik, ova pozicija je stvorena za tebe.

OPIS POSLA:
- organizacija i koordinacija transporta
- izrada i obrada transportne dokumentacije i obavljanje svih usluga vezanih uz transport
- praćenje vozača i tereta tijekom cijelog transportnog procesa
- komunikacija s klijentima i vozačima
- uspostavljanje i razvoj suradnje s novim klijentima
Posebne pogodnosti:
NUDIMO:
- dinamično i poticajno radno okruženje
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- redovita primanja
- mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- izvrsne komunikacijske vještine, s naglaskom na efikasnu komunikaciju s klijentima i kolegama
- napredno poznavanje najmanje jednog stranog jezika (engleski jezik, njemački jezik)
- napredno poznavanje informatike (upotreba računalnih programa i alata relevantnih za navedenu poziciju)
- sposobnost rješavanja problema i donošenja odluka u dinamičnom radnom okruženju
- timski duh s izraženom spremnošću na suradnju i prilagodbu različitim situacijama
- poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima (1 godina)

Ako želiš postati dio našeg tima, pošalji svoju prijavu na e-mail [email protected] ili putem 'Brze prijave' do 11.10.2024.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Adolfa Thierrya 4, 49218 Pregrada
Županija:
Krapinsko-zagorska županija
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.