Djelatnik / djelatnica u odjelu rezervacija  HZZ OGLAS

3 dana do isteka
HOTEL MIRAMAR društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
19.09.2024.

Mjesto rada:
OPATIJA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
DJELATNIK / DJELATNICA U ODJELU REZERVACIJA
Opis poslova:
Primanje, unos i obrada individualnih i grupnih rezervacija
 odgovara na upite vezane uz hotelske usluge i sastavlja ponuda za smještaj
· osigurava da su sve rezervacije obrađene na profesionalan i učinkovit način
· odgovara na sve zahtjeve za rezervacije gostiju
· osigurava brzu, ljubaznu i točnu uslugu gostima u svakom trenutku
· upoznat s gostinjskim sobama hotela, cijenama, promocijama, ponudom, programima, hotelskim sadržajima i uslugama
· brine da se potvrde rezervacije za sve obrađene rezervacije šalju u propisanom roku
Uvjeti:
Dobro poznavanje njemačkog i engleskog jezika u govoru i pismu.
Radno iskustvo najmanje 1 godina.
Spremnost na timski rad.
Odgovornost i motiviranost.
Poslodavac nudi :
Rad u renomiranom hotelu visoke kategorije.
Plaćeni topli obroci.
Slobodna dva dana u tjednu.
Ugodna i dinamična radna okolina.
Mogućnost smještaja prema potrebi.
Cjelogodišnji posao.
Uvođenje u posao i edukacije, tečajevi njemačkog jezika.
Mogućnosti napredovanja.
Isplata putnih troškova.
Sezona traje 10 mjeseci (od početka ožujka do početka siječnja).
Svi novozaposleni prolaze edukaciju sa iskusnijim kolegama a edukacije organiziramo i u vrijeme zimske pauze
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146002595
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje