Djelatnik marketinga/djelatnica marketinga  HZZ OGLAS

17 dana do isteka
G. P. P. MIKIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za građenje, proizvodnju, projektiranje, putničke agencije i brodogradnju
Mjesto rada:
Malinska
Rok prijave:
10.11.2024.

Mjesto rada:
MALINSKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: Planiranje, pripremanje i provođenje marketinških aktivnosti.
Osmišljavanje i provođenje digitalne marketinške kampanje na različitim kanalima, uključujući društvene mreže i e-mail marketing prema marketing planu.
Sudjelovanje u realizaciji udruženog oglašavanja, pripremanje sadržaja i grafičke pripreme vizuala prema media planu.
Stvaranje zanimljivog i relevantnog digitalnog sadržaja, uključujući objave na društvenim mrežama, blogove, newslettere i ažurira web stranicu.
Upravljnjea i nadziranje računa na društvenim mrežama, uključujući zakazivanje sadržaja, objavljivanje i odgovaranje na komentare i poruke za interakciju s publikom.
Kreiranje grafičkih rješenja za potrebe marketinških kampanja (online i offline) i promotivnih materijala (cjenici, plakati, letci, jelovnici, brošure, naljepnice i sl.)
Komuniciranje s vanjskim suradnicima (tiskare, marketinške agencije, mediji, turističke zajednice), sudjelovanje u prihvatu novinara i studijskih grupa.
Fotografiranje i snimanje događanja i obrađivanje fotografija i kreiranje video isječaka, postavljanje na društvene mreže i/ili na web stranicu.
Sudjelovanje u kreiranju posebnih ponuda.
Praćenje trendova u marketingu.
Ostali uvjeti: Potrebno minimalno 2 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
diploma prvostupnika marketinga, digitalnog marketinga, komunikacija, poslovne administracije ili srodnog područja
napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu (poznavanje dodatnog stranog jezika je plus, ali nije uvjet)
napredno poznavanje rada na računalu i MS Office softvera
poznavanje rada u Canvi, Wordpressu, Brevo ili Mailchimp alatima za pripremu i slanje newslettera
komunikacijske vještine
spremnost na učenje i sklonost ka novim tehnologijama
spremnost na timski rad, ali i samostalnost u radu
kreativnost i istraživački pristup radu
visoka razina radne etike
Vrsta posla: stalni radni odnos uz probni rok od 6 mjeseci
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
148178917
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje