Doktor veterinarske medicine (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
10.08.2024.

DOKTOR VETERINARSKE MEDICINE (M/Ž)
Split

Vetti Group je najveća veterinarska grupacija u Hrvatskoj koja okuplja predane veterinarske stručnjake, neumorne entuzijaste i ljubitelje životinja. Naše ambulante članice djeluju u Zagrebu, Đakovu, Virovitici, Splitu, Ogulinu i Gospiću.

U prizemlju poslovnog centra Dračevac u Splitu otvaramo novu bolnicu za životinje i tražimo djelatnike koji će biti dio Vetti Group priče i omogućiti dalmatinskim ljubimcima pristup vrhunskoj dijagnostici i kvalitetnoj veterinarskoj usluzi.

Našim zaposlenicima osiguravamo napredna usavršavanja i omogućavamo rad sa najnaprednijom tehnologijom. Podržavamo profesionalni razvoj i dobrobit svakog zaposlenika kroz zdrav balans poslovnog i privatnog.

Opis posla:

  • zaštita zdravlja, pregled, liječenje životinja, razvijanje i poticanje svih oblika zaštite i humanog odnosa prema životinjama
  • pregled životinja i provjera njihovog zdravstvenog stanja
  • postavljanje dijagnoze bolesti i određivanje najboljih tretmana
  • izdavanje recepata i lijekova razgovor i savjetovanje o laboratorijskim rezultatima s klijentima
  • previjanje rana ozlijeđenih životinja
  • cijepljenje životinja
  • savjetovanje vlasnika kućnih ljubimaca o prehrani, preventivnoj zdravstvenoj njezi i općoj njezi
  • upućivanje klijenata u daljnje postupke, operacije i eventualne hitne slučajeve

Uvjeti posla:

  • titula doktora veterinarske medicine (DVM)
  • minimalno 2 godine iskustva rada u praksi
  • iskustvo u provođenju operacija, cijepljenja i zdravstvenih pregleda životinja
  • poznavanje medicinske opreme (npr. rendgenski uređaji) i postupaka anestezije
  • poznavanje medicinske hrane za kućne ljubimce i njenih funkcija izvrsne
  • komunikacijske vještine sa sposobnošću objašnjavanja medicinskih uvjeta jednostavnim jezikom
  • sposobnost rada pod pritiskom
  • dostupnost za dežurstva i pripravnost (rad u tri smjene)
  • poznavanje rada na računalu
  • prednost imaju kandidati s položenim državnim ispitom
  • visoka motivacija za rad
  • vozačka dozvola B kategorija (aktivan vozač)

POGODNOSTI:

Rad u ugodnom i
poticajnom okruženju

Plaćeni prijevoz
i prehrana

Stimulativna
primanja

Prigodne nagrade
(božićnica, uskrsnica)

Mogućnost napredovanja
i usavršavanja

Zaštita osobnih podataka
VETTI GROUP d.o.o., Josipa Marohnića 3, 10000 Zagreb, tijekom predmetnog natječaja, u svojstvu voditelja obrade sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka (GDPR), prikuplja i obrađuje osobne podatke kandidata sadržane unutar dokumentacije dostavljene sukladno uvjetima natječaja te ih zadržava za vrijeme trajanja natječaja, a nakon toga trajno uništava, odnosno, zadržava temeljem privole kandidata.
Za ostvarivanje svojih prava na uvid u vlastite osobne podatke, izmjene i brisanje istih, podnošenje prigovora ili ograničenje obrade, kandidati mogu podnijeti zahtjev pisanim putem na adresu VETTI GROUP d.o.o., Josipa Marohnića 3, 10000 Zagreb ili emailom na adresu [email protected], kojom prilikom će se provjeriti identitet podnositelja zahtjeva, a zahtjev će se izvršiti u najkraćem mogućem roku i najkasnije u roku od mjesec dana. Za sva pitanja u vezi zaštite osobnih podataka možete izravno kontaktirati Službenika za zaštitu podataka VETTI GROUP d.o.o. emailom na [email protected].