Doktor veterinarske medicine u veterinarskoj ljekarni (m/ž/)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.08.2024.

Doktor veterinarske medicine
u veterinarskoj ljekarni (m/ž)

VETERINARSKA STANICA GRADA ZAGREBA

Vetti Group

Vetti Group je najveća veterinarska grupacija u Hrvatskoj koja okuplja predane veterinarske stručnjake, neumorne entuzijaste i ljubitelje životinja. Ulaganjem u veterinarske ambulante koje se pridružuju našoj grupaciji podižemo standard veterinarske struke, s ciljem pružanja kvalitetnije usluge za ljubimce i vlasnike.

Našim zaposlenicima osiguravamo napredna usavršavanja i omogućavamo rad sa najnaprednijom tehnologijom. Podržavamo profesionalni razvoj i dobrobit svakog zaposlenika kroz zdrav balans poslovnog i privatnog. Uz već otvorenu najveću veterinarsku kliniku u Zagrebu, uskoro otvaramo 0/24 kliniku na 750m2 u Splitu, a naše ambulante članice djeluju u Zagrebu, Đakovu, Virovitici, Splitu i Ogulinu.

Opis posla:

  • rad u veterinarskoj ljekarni
  • izdavanje lijekova
  • briga o nabavi robe za ljekarnu,
  • popisivanje i zaprimanje robe iz asortimana veterinarske ljekarne, aktivno prodavanje, savjetovanje i informiranje klijenata o lijekovima, dodacima prehrani i drugim medicinskim proizvodima
  • aktivna pomoć kupcima o asortimanu veterinarske ljekarne, prodavaonice i kućnim ljubimcima općenito

Uvjeti posla:

  • titula doktora veterinarske medicine (DVM) iskustvo rada u veterinarskoj ljekarni i/ ili ambulanti
  • poznavanje medicinskih proizvoda i lijekova za životinje
  • poznavanje medicinske hrane za kućne ljubimce i njenih funkcija
  • izvrsne komunikacijske vještine sa sposobnošću objašnjavanja medicinskih uvjeta jednostavnim jezikom
  • iskustvo rada u prodaji poželjno
  • poznavanje rada na računalu
  • položen državni ispit II razine
  • visoka motivacija za rad
  • vozačka dozvola B kategorija (aktivan vozač)

Pogodnosti:

Molimo prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.

Zaštita osobnih podataka

VETTI GROUP d.o.o., Josipa Marohnića 3, 10000 Zagreb, tijekom predmetnog natječaja, u svojstvu voditelja obrade sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka (GDPR), prikuplja i obrađuje osobne podatke kandidata sadržane unutar dokumentacije dostavljene sukladno uvjetima natječaja te ih zadržava za vrijeme trajanja natječaja, a nakon toga trajno uništava, odnosno, zadržava temeljem privole kandidata.

Za ostvarivanje svojih prava na uvid u vlastite osobne podatke, izmjene i brisanje istih, podnošenje prigovora ili ograničenje obrade, kandidati mogu podnijeti zahtjev pisanim putem na adresu VETTI GROUP d.o.o., Josipa Marohnića 3, 10000 Zagreb ili emailom na adresu [email protected], kojom prilikom će se provjeriti identitet podnositelja zahtjeva, a zahtjev će se izvršiti u najkraćem mogućem roku i najkasnije u roku od mjesec dana. Za sva pitanja u vezi zaštite osobnih podataka možete izravno kontaktirati Službenika za zaštitu podataka VETTI GROUP d.o.o. emailom na adresu [email protected].