Edukator kozmetičar (m/ž)

15 dana do isteka
Mjesto rada:
Cijela Hrvatska
Rok prijave:
31.10.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka RR Solutions d.o.o. je priznato međunarodno poduzeće i dio je grupacije Bomerx d.o.o., koja također posjeduje austrijsko poduzeće Beauty Solutions Handles gmbh. Poduzeća su specijalizirana za prodaju vrhunskih kozmetičkih proizvoda ljekarnama, kozmetičkim salonima, wellness centrima, hotelskim lancima i parfumerijama poput Müllera. (Elemis, Grown Alchemist, Madara, Zoya, Ren, Nuxe (od 1.1.2025.), Murad, Reminiscence, M2Beaute, Sothys, Thalgo, Comfort Zone, Babor, Priori, Kadalys, Gelish, Perron Rigot, Depileve, Phyto, Lierac, itd.)

ZAPOŠLJAVAMO:

STRUČNI I MOTIVIRANI EDUKATOR KOZMETIČAR (m/ž)
Lokacija: Cijela Hrvatska

Tražimo stručnog i motiviranog Edukatora Kozmetičara koji je spreman uložiti puno energije u svoj osobni i poslovni razvoj. Ako volite izazove, uživate u radu s ljudima i želite putovati po cijeloj Hrvatskoj, ovo je prilika za vas!
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
- Iskustvo u području kozmetike i edukacije
- Spremnost za putovanja i rad na terenu diljem Hrvatske.
- Visoku razinu energije, motivacije i želje za učenjem i napretkom
- Sposobnost samostalnog rada i organizacije
- Izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine
- Vozačka dozvola B kategorije
- Dobro znanje engleskog jezika

Ključne odgovornosti:
- Održavanje edukacija za kozmetičke proizvode i tretmane
- Priprema edukativnih materijala i prezentacija
- Organizacija i provođenje promotivnih aktivnosti na prodajnim mjestima
- Redovito izvještavanje o provedenim aktivnostima i rezultatima

Što nudimo:
- Dinamično i poticajno radno okruženje.
- Edukacija u zemlji i inozemstvu
- Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja.
- Redovita putovanja po cijeloj Hrvatskoj.
- Stimulativna primanja uz fiksni dio i bonuse prema ostvarenim rezultatima.

Ako ste spremni prihvatiti izazov i postati dio našeg uspješnog tima, pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo na [email protected] ili putem 'Brze prijave'.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Nova Ulica 2A, 10290 Zaprešić
Županija:
Zagrebačka županija
E-mail adresa:
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.