Električar/ka održavanja javne rasvjete  HZZ OGLAS

Rok prijave:
15.09.2024.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Ružina 11a
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: -Održavanje građevina i uređaja javne rasvjete na području grada Osijeka Uz prijavu na oglas potrebno je priložiti sljedeće dokumente: životopis
presliku domovnice i osobne iskaznice
presliku vozačke dozvole (ako je traženo)
presliku svjedodžbe o stečenoj struci i stupnju obrazovanja
uvjerenje o stručnoj osposobljenosti (ako je traženo)
potvrda o podacima o radnom stažu evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskoga zavoda za mirovinsko osiguranje
Preslike dokumenata nije potrebno ovjeravati, uz obvezu predočenja izvornika dokumenata na zahtjev. Dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova opisanog radnog mjesta pribavit će se naknadno, prije sklapanja ugovora o radu, o trošku poslodavca. Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve tražene podatke i priloge navedene u ovom oglasu. Osoba koja ne podnese pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava uvjete iz ovog oglasa neće se smatrati kandidatom u postupku zasnivanja radnog odnosa. Postupak zasnivanja radnog odnosa obuhvaća prethodni razgovor sa kandidatima koji su ispunili sve uvjete iz ovog oglasa, o čijem će terminu svaki pojedini kandidat biti posebno obaviješten. Odluku o izboru najboljeg kandidata i zasnivanju radnog odnosa donosi Uprava Unikom d.o.o., na temelju prijedloga povjerenstva za provedbu postupka zapošljavanja, nakon prethodno obavljenog razgovora sa kandidatima koji su ispunili sve uvjete iz ovog oglasa. Napomena: Sve osobne podatke sadržane u prijavama na ovaj javni oglas i priloženim dokumentima, Unikom d.o.o. kao voditelj obrade, prikuplja, obrađuje i koristi isključivo u svrhu utvrđivanja ispunjavanja uvjeta iz ovog oglasa, odnosno zasnivanja radnog odnosa sa izabranim kandidatima. Kandidat koji, prema posebnim propisima, ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju dužan je u prijavi na ovaj oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava, dužan je uz prijavu na ovaj oglas priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i svu propisanu dokumentaciju prema posebnom propisu. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ("Narodne novine" broj 121/17., 98/19., 84/21. i 156/23.) uz prijavu na ovaj oglas dužan je priložiti, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom ("Narodne novine" broj 157/13., 152/14., 39/18. i 32/20.) uz prijavu na ovaj oglas dužan je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom te dokaz o prestanku radnog odnosa kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje, odluka i sl.).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146266155
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje