Elektroinstalaterski tehničar (m/ž)  HZZ OGLAS

29 dana do isteka
ACG Europe društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju
Mjesto rada:
Ludbreg
Rok prijave:
20.10.2024.

Mjesto rada:
LUDBREG, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
ACG Europe d.o.o. jedan je od vodećih proizvođača tvrdih želatinskih kapsula u Europi. Nalazi se u Ludbregu i dio je internacionalne organizacije čije je sjedište u Indiji.
Više informacija možete pronaći na web stranici https://www.acg-world.com/

OPIS POSLA: Otklanjanje električnih kvarova te popravci elektroinstalacija u cijeloj tvrtki
Tekuće i preventivno održavanje električnih instalacija na strojevima za proizvodnju tvrdih želatinskih kapsula i ostale opreme
Briga oko energetske učinkovitosti u radu
Kontrola pridržavanja propisa i procedura te provođenja norme ISO 9001 sustava za upravljanje kvalitetom procesa, norme ISO 14001 sustava upravljanja okolišem, norme ISO 50001 sustava za upravljanje energijom, norme 45001 sigurnost na radu, te brinuti o visokoj razini poštivanja principa GMP-a odnosno dobre proizvođačke prakse

OD KANDIDATA/KANDIDATKINJE OČEKUJEMO: ​formalno obrazovanje: SSS elektroničkog usmjerenja
iskustvo: 1 godina
strani jezik: poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
informatička znanja: poznavanje MS Office paketa
želja za učenjem
timski rad

ZAŠTO ACG EUROPE? rad u farmaceutskoj industriji
strukturirano uvođenje u posao s mentorom
kontinuirano stručno usavršavanje i razvoj
profesionalno izazovan posao u internacionalnom okruženju
konkurentan financijski paket (plaća, putni troškovi - plaćeni u cijelosti, prigodne nagrade, nagrade za ostvarene rezultate poslovanja, isplata solidarnih pomoći, naknada za topli obrok)
dodatni benefiti poput besplatnog odlaska u teretanu, sistematski pregled, prigodni poklon
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146022247
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje