Energetičar (m/ž)  HZZ OGLAS

ZADAR ENERGIJA j.d.o.o. za savjetovanje, projektiranje i proizvodnju
Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
01.09.2024.

Mjesto rada:
ZADAR, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla:
- rad na električnim postrojenjima u industriji i elektroenergetskim sustavima - električna ispitivanja i puštanje u pogon postrojenja visokog/srednjeg/niskog napona
Rad na neodređeno vrijeme.
Potrebno obrazovanje, znanja i vještine:
- inženjer elektrotehnike (mogućnost zapošljavanja pripravnika ili apsolventa) - poželjno iskustvo rada na mjestu inženjera za puštanje u pogon električnih postrojenja,
Stručna sprema: viša stručna sprema/stručni specijalist/sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvola: B kategorija.
Potrebno znanje engleskog jezika na razini: B2
Naš cilj je kontinuirano raditi na unapređenju zdravog i radnog okruženja te svojim zaposlenicima osiguravati:
- edukacije i kontinuirani profesionalni razvoj - rad u zdravom okruženju uz puno prilika za osobni rast i razvoj - pozitivno i timsko radno okruženje - suvremeno opremljeno radno mjesto uz sve potrebne alate za rad - stimulativna nagrađivanja i posebne nagrade za postignuti uspjeh - godišnji sistematski pregled - osiguran
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
145313670
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje