Fizioterapeut/kinja  HZZ OGLAS

6 dana do isteka
AKTIVNA MANUALNA TERAPIJA, obrt za masažu tijela, vl. Filip Markulin, Zagreb, Vladimira Nazora 2
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.11.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: VLADIMIRA NAZORA 2, ZAGREB
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Tražimo fizioterapeuta/kinju koji bi, uz administrativne poslove na šalteru, obavljao i osnovne fizioterapeutske zadatke, uključujući; prijem pacijenata, dogovaranje termina i priključivanje pacijenata na aparate. Idealna osoba za ovu poziciju je organizirana, komunikativna, te ima osnovna znanja iz fizioterapije i rada s aparatima.
Opis posla: - Prijem i registracija pacijenata - Organizacija i zakazivanje terapijskih termina - Davanje osnovnih informacija o terapijama - Priključivanje pacijenata na aparate za terapiju - Koordinacija s fizioterapeutskim timom i administracijom - Održavanje reda i komunikacija s pacijentima
Uvjeti; - Diplomirani fizioterapeut (poželjno, ali nije obavezno) - Iskustvo u radu s pacijentima i masažama je prednost - Poznavanje rada s aparatima za fizioterapiju - Odlične organizacijske i komunikacijske vještine - Osnovno poznavanje rada na računalu (MS Office, programi za zakazivanje)
Nudimo stabilno radno okruženje, priliku za profesionalni razvoj i rad u suvremenom centru za rehabilitaciju. Nalazimo se na adresi Vladimira Nazora 2, Zagreb. Ako želite postati dio našeg tima, nazovite 0992772228
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
147875078
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje