Glavni/a energetičar/ka  HZZ OGLAS

Petrinja Chicken Company društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Zagreb-Novi Zagreb
Rok prijave:
13.08.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB-NOVI ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike autocad
excel
upotreba računalnih programa
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: SAJMIŠTE 2/1, PETRINJA
mobitel: 099 1630306
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: • Koordinacija s tijelima koja vrše tehnički nadzor o pitanjima ugradnje, ispitivanja i evidentiranja opreme na gradilištima. • Sudjelovanje u ispitivanju i prijemu instalirane elektroenergetske opreme na gradilištu • Sudjelovanje u razvoju stopa potrošnje i načinu rada poduzeća, fokusirajući se na potrošnju energije. • Sudjelovanje u izradi standarda za poduzeće za elektroenergetsku opremu te priprema izvješća prema standardima tvrtke. • Kontrola trošenja sredstava namijenjenih nabavi opreme i građevinskog materijala • Poštivanje pravila skladištenja i kvalitete opreme i građevinskog materijala • Uvođenje progresivnih oblika organiziranja rada elekroopreme • Osiguravanje stalnog i neprekidnog rad energetske opreme toplinske i električne mreže te kontrola ispravnost rada, uključujući pravovremene popravke i nadogradnju opreme • Izrada grafikona potrošnje električne energije i opterećenja na elektroenergetskoj mreži • Kontrola stanje okolišnih, električnih i energetskih instalacija postavljenih u poduzeću • Provjerava stanje energetskih zaštitnih sustava i automatike, razvoj skupa mjera za sprječavanje nesreća. • Nadzor poštivanja tehnike rada s opremom i uputa za njihov rad i održavanje Uvjeti: • VŠS/VSS tehničko obrazovanje elektrostruke • Napredno poznavanje MS Office paketa, AutoCad • Iskustvo rada s opremom 110kW s kapacitetom od 5 MW • Iskustvo upravljanja kotlovnicama ne manjim od 5 MW • Iskustvo rada s vodoopskrbnom i sanitarnom mrežom od najmanje 1000 m3 dnevno • Poznavanje regulatornih pravnih akata, zakona, podzakonskih akata koji reguliraju standarde za rad elektroenergetske opreme • Znanje i sposobnost primjene u praksi svih postojećih metoda i načini organiziranja gospodarenja energijom • Poznavanje tehničkih i konstrukcijskih karakteristika elektroenergetske opreme, kao i pravila i načela njena rada • Poznavanje načela ekonomičnog korištenja energetskih resursa • Sposobnost sastavljanja i čitanja specijaliziranih crteža Poslodavac nudi: • Stalni radni odnos s probnim rokom od 6 mjeseci • Primanja sukladno trenutnom znanju i iskustvu • Dopunsko i dodatno zdravstveno osiguranje • Mogućnost napredovanja i razvoja karijere • Subvencionirano sudjelovanje u edukativnim programima, kongresima i konferencijama za osobni i profesionalni razvoj • Rad u ugodnom internacionalnom okruženju • Poticajan i prijateljski tim • Aktivno sudjelovanje u razvoju kompanije Lokacija rada: Zagreb, Horvatova 80A
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
144800071
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.