Glavni skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
05.08.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, provodimo selekcijski process te tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Glavni skladištar
(Rijeka)

Odgovornosti:
• praćenje elektroničke pošte i izrada evidencija (tablica) vezanih uz distribuciju robe i njihov raspored po skladištima te izrada dokumentacije poput međuskladišnica, internih otpremnica, primki ili ponuda i računa za kupce
• slaganje i odgovornost za ispravnu manipulaciju smrznutom robom prema radnim nalozima te organizacija prostora u skladištu
• priprema smrznute robe za izlazak iz skladišta te izdavanje istih
• utovar paleta u dostavna vozila
• usklađivanje isporučene količine i vrste robe s naručenom
• komunikacija sa dostavljačima, vozačima i drugim odjelima
• odgovornost za ispravnost zapakirane palete te kontrola mogućih oštećenja
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme koji se sklapa direktno sa Klijentom
• početak rada: po dogovoru ili odmah
• radno vrijeme od ponedjeljka do petka
• dodaci na plaću: prijevoz, mjesečne nagrade za rezultate rada i drugi dodaci
• ugodno radno okruženje i mogućnost napredovanja u brzorastućoj kompaniji
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• poželjno iskustvo rada na sličnim poslovima u skladištu, no nije uvjet
• dozvola za upravljanje viličarem je prednost, no nije uvjet
• spremnost na timski rad

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug gdje biti informirani radi s više detalja o samoj poziciji, očekivanjima i idućim koracima selekcije.

Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu [email protected] ili na kontakt broj: +385 91 227 4831.

Broj je dostupan i na Whatsapp te Viber aplikaciji.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.