Grafički dizajner/grafička dizajnerica  HZZ OGLAS

Buje-Buie
Rok prijave:
06.11.2024.

Mjesto rada:
BUJE-BUIE, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
O nama: Vapour International je tvrtka osnovana 2016. godine, dio grupacije Ribilio, vodećeg distributera elektroničkih cigareta i tekućina s preko 3500 trgovina u Europi. Naša sjedište nalazi se u Bujama, Istra, Hrvatska, a djelujemo na međunarodnom tržištu.
Opis posla: Tražimo kreativnu i maštovitu osobu koja bi se pridružila našem marketing timu. Kao grafički dizajner/grafička dizajnerica, bit ćete odgovorni za: Dizajniranje i kreiranje vizualnih rješenja za društvene medije i tiskane materijale
Kreiranje i uređivanje jednostavnih videozapisa i animacija za društvene mreže (FB, Instagram itd.)
Sudjelovanje u razvoju novih kampanja i kreativnih koncepata
Dizajniranje i pripremu materijala za tisak (letci, brošure, plakati, ambalaža i dr.)

Uvjeti: Minimalno 1 godina radnog iskustva u struci
Portfolio s digitalnim i tiskanim materijalima
Izvrsno poznavanje Adobe alata (Photoshop, InDesign, Illustrator, After Effects)
Sposobnost samostalnog rada na više projekata istovremeno
Pažnja prema detaljima i preciznost u radu
SSS, VŠS, VSS grafičko/informatičko usmjerenje
Poznavanje talijanskog i/ili engleskog jezika je prednost

Poželjno: Sposobnost ilustriranja
Iskustvo s animacijama i kreiranjem vizualnih rješenja (npr. reels)

Što nudimo: Rad u mladom i kreativnom timu
Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
Stimulativne i konkurentne uvjete rada
Ugovor na određeno s mogućnošću stalnog zaposlenja
Redovita i sigurna primanja
Plaćeni putni troškovi
Posao se obavlja isključivo iz sjedišta firme (Buje, Istra)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
147601834
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje