Grobar / grobarka  HZZ OGLAS

27 dana do isteka
KOMUNALNO DRUŠTVO ČAVLE društvo s ograničenom odgovornošću za pružanje komunalnih i drugih usluga
Mjesto rada:
Čavle
Rok prijave:
14.11.2024.

Mjesto rada:
ČAVLE, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: KRENOVAC 2
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: Upravljanje vozilom/furgonom za prijevoz pokojnika na području i izvan Općine
Ispomoć prilikom pripreme opreme za sahranu
Ispomoć prilikom preuzimanja pokojnika i zbrinjavanje posmrtnih ostatka u skladu sa
Zakonom o grobljima i Odlukom o grobljima
Obavlja fizičke poslove u vezi iskopa i zatrpavanja grobova prilikom sahrana i ekshumacija
Lotanje / odlotavanje limenih ljesova
Član je zaposlenika koji organiziraju i vrše pogrebe uvijek kada je to potrebno, u i izvan redovnog radnog vremena
Brine se o održavanju službenih vozila
Obavještava neposrednog rukovoditelja o stanju vozila
Pomaže prilikom manipulacije pogrebnom opremom, uvijek kada je to potrebno
Održavanje čistoće: pometanje, košnja, orezivanje živice i stablašica, bojanje klupa, održavanje mrtvačnica, puteva, staza i sl.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
147859379
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje