Industrijski električar / industrijska električarka  HZZ OGLAS

TERRA AUTOMATION d.o.o. za automatizaciju i automatske procese
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
25.08.2024.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Njemački jezik
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: ULICA MIROSLAVA KRLEŽE 1/2, VARAŽDIN
mobitel: 095 3500281
pisana zamolba: Ulica Miroslava Krleže 1/2, 42000 Varaždin
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
TERRA AUTOMATION d.o.o. je društvo koje globalno posluje i djeluje na području industrijske montaže i strojogradnje.
Pružamo usluge klijentima iz širokog spektra industrija (autoindustrija, medicinska industrija, prehrambena industrija…itd.) uključujući električnu i mehaničku montažu, pripreme za puštanje u rad i samo puštanje u rad cijelih pogona.
Imaš odgovarajuće obrazovanje i/ili opsežno iskustvo u području automatizacije i strojogradnje? Želiš primijeniti svoje znanje i vještine u kontekstu vrlo zanimljivih, uzbudljivih projekata s klijentima visokog profila? Tvoji zadaci u svojstvu električara za puštanje strojeva u pogon su zahtjevni i višestrani. Izvršavat ćeš naše vrhunske industrijske projekte diljem svijeta. Uđi u svijet pun zanimljivih i uzbudljivih zadataka i postani dio tima TERRA AUTOMATION d.o.o.!

Poduzeće TERRA AUTOMATION d.o.o. zapošljava:
Industrijske električare za rad u Sjedinjenim Američkim Državama (USA) u autoindustriji (m/ž).

Opis posla:
Sistemsko kabliranje i puštanje u pogon strojeva i sustava. Montaža i ožičenje upravljačkih ormara prema strujnim shemama ili konstrukcija upravljačkih ormara prema određenim nacrtima. Strojarska konstrukcija i montaža sklopnih i upravljačkih ormara u industrijskim proizvodnim okruženjima. Provjera upravljačkih ormara, otkrivanje grešaka i njihovo otklanjanje. Naknadno opremanje proizvodnih sustava prema potrebama klijenata.
Uvjeti Tražimo:
Završena izobrazba za električara/elektroničara/industrijskog električara/elektroinstalatera (m/ž) ili usporedivu kvalifikaciju. Sigurnost u čitanju dijagrama strujnog kruga, planova montaže, popisa dijelova (Stück­listen) i dijagrama priključaka (Klemmenplänen). Poznavanje uobičajenih standarda i propisa u konstrukciji upravljačkih ormara kao i iskustvo u konstrukciji industrijskih upravljačkih ormara. Neovisan i strukturiran način rada te izražena svijest o kvaliteti i pouzdanosti rada. Timski duh i predanost.
Stručna sprema:
Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke
Potrebne godine iskustva: 1-3

Jezici:
Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)
Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola: B
Što nudimo - poslove u sjajnom timu, profesionalni razvoj - stalni radni odnos na puno radno vrijeme - smještaj, prijevoz i radna oprema organizirano od strane poduzeća.
Samo nam reci nešto o tome tko si i što si do sada u radio/la u svojoj karijeri. Cijenili bismo ažuriran životopis, ali možeš ga poslati i naknadno.
Već se veselimo upoznavanju!
Radni odnos na određeno vrijeme uz mogućnosti dobivanja Ugovora na neodređeno vrijeme.

Dodatne informacije: - nositelj mirovinskog osiguranja je TERRA AUTOMATION d.o.o. - poslodavac će ishoditi vize te potrebne dozvole - poslodavac organizira prijevoz od Hrvatske do mjesta rada u SAD.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
145531222
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje