Inženjer elektrotehnike (m/ž) - projektant

9 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb ili Split
Rok prijave:
25.09.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Telenerg-inženjering d.o.o. je poduzeće specijalizirano za inženjering elektroenergetskih postrojenja u elektroprivredi i industriji. Bavimo se projektiranjem, nadzorom, građenjenjem, ispitivanjem i puštanjem u pogon kompletnih elektroenergetskih postrojenja srednjeg i visokog napona.

U potrazi samo za novim projektantima srednjenaponskih i visokonaponskih elektroenergetskih objekata (elektrana i transformatorskih stanica naponskih razina od 10 kV pa sve do 500 kV).
Posebne pogodnosti:
- zanimljivo, dinamično i izazovno radno mjesto
- mogućnost stalnog učenja i napredovanja
- stimulativna primanja
- opuštena radna atmosfera
- službeni mobitel
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Osnovni uvjeti koje kandidat mora zadovoljiti:
- inženjer/magistar/prvostupnik elektrotehnike ili apsolvent (usmjerenje elektroenergetika)
- sklonost samoorganizaciji ali i timskom radu
- znanje engleskog jezika u pismu i govoru
- poznavanje rada u računalnim programima MS Office

Prednost se daje kandidatima sa sljedećim karakteristikama:
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje rada u računalnim programima EPLAN, AutoCAD, DIgSILENT PowerFactory

Ukoliko si zainteresiran, pošalji nam svoj životopis i molbu na adresu [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Fallerovo šetalište 22, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.