Inženjer građevine (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.10.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- sudjelovanje u planiranju projekata
- priprema tehničke dokumentacije za gradilište
- priprema i vođenje gradilišta, projekata izgradnje, rekonstrukcije i održavanja
- izrada i praćenje vremenskog i financijskog plana za gradilišta
- koordinacija i odgovornost za sve aktivnosti koje se provode na gradilištu te za rad kooperanata na gradilištu
- redovito praćenje i evidenciju učinaka svih djelatnika na gradilištu
- naručivanje materijala
- kontrola kvalitete i termina isporuke materijala i opreme
- kontrola ZNR dokumentacije svih djelatnika na gradilištu
- izrada građevinske knjige
- primopredaja radova Investitoru
Posebne pogodnosti:
- stalni radni odnos (uz probni rad)
- službeno vozilo, mobitel i računalo
- božićnica/uskrsnica i ostale prigodne nagrade
- nema terenskog rada, radi se na području Zagreba i okolice
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- VŠS/VSS građevinskog smjera
- najmanje 2 godine radnog iskustva na gradilištima visokogradnje i/ili niskogradnje
- pouzdanost, odgovornost i posvećenost radnim zadacima
- organizacijske sposobnosti, sposobnosti pregovaranja, razvijene socijalne vještine i komunikativnost
- aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, AutoCAD)
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina