Inženjer/inženjerka u tehničkom odjelu  HZZ OGLAS

7 dana do isteka
KENDA Manufacturing HR društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu
Mjesto rada:
Beli Manastir
Rok prijave:
13.10.2024.

Mjesto rada:
BELI MANASTIR, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; zamjena
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla:
• izrada tehničkih crteža i 3D modela
• izrada promjena na postojećoj tehničkoj dokumentacji
• provođenje istraživanja u proizvodnji o mogućnostima proizovdnje i pronalazak rješenja
• testiranje i evidencija rezultata
• dnevno komuniciranje sa kupcima i ažuriranje projekata
• razvijanje novih dizajna i rješenja prema zahtjevima kupaca

Uvjeti:
• strojarski fakultet – VŠS, VSS
• engleski jezik C razine u govoru i pismu
• poznavanje rada u CAD-u, SolidWorks, SolidEdge
• poznavanje 3D modeliranja
• razumijevanje tehničkih crteža
• radno iskustvo kao crtač/dizajner poželjno, ali nije neophodno
• razvijene matematičke i mehaničke sposobnosti
• izrazita usmjerenost na detalje
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
147263216
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje