Inženjer/ka građevinarstva / konstruktor/konstruktorica  HZZ OGLAS

15 dana do isteka
RC CONSULTING d.o.o. za projektiranje, građevinarstvo, trgovinu i uslugu
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
10.11.2024.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: inženjer građevinarstva / konstruktor - tehnički crtač (m/ž) za izradu modeliranja (BIM-Revit,Civil3D) i razradu izvedbenih nacrta ali i ostalih vrsta projekata / radova kao što su statički proračuni i ekspertize.
Projektiranje isključivo podrazumijeva BIM metodologiju i tražimo osobu koja se veseli novim izazovima.

Poznavanje Revita, Civil3D - prednosti.

Rc consulting d.o.o. je samostalan projektni ured u Osijeku koji se bavi svim aspektima projektiranja konstrukcija u Europskoj uniji. Ured je osnovan krajem 2018 godine, nalazimo se u širem centru grada. Ured usko surađuje s jednim renomiranim Bečkim projektnim uredom s težištem na infrastrukturnim projektima, te trenutni fokus projektiranja leži u Austriji i Njemačkoj.
rc consulting i austrijski partner sa tradicijom izrade projekata u mostogradnji, visokogradnji, i specijalnim konstrukcijama u temeljenja od 1965. djeljuje na području Austrije i Europe, privatna je tvrtka sa sjedištem u Beču te trenutno broji preko 70 djelatnika.
Poznavanje Revita, Civil3D prednosti.
Rad u našem uredu podrazumijeva dodatne edukacije kao i timski rad i stoga očekujemo ambicioznu i odgovornu osobu.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
147751434
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje