Inženjer za mehaničke konstrukcije (m/ž)  HZZ OGLAS

INFOSYS LIMITED Podružnica Karlovac za informacijske tehnologije
Mjesto rada:
Karlovac
Rok prijave:
31.07.2024.

Mjesto rada:
KARLOVAC, KARLOVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
putem linka: https://digitalcareers.infosys.com/global-careers/company-job/description/reqid/119252BR
Ostale informacije:
Opis poslova: poslovi Inženjera/ke za mehaničke konstrukcije, imat ćete priliku doprinijeti razvojnim projektima u području turbostrojeva i zrakoplovnih motora. Radit ćete na projektiranju komponenti turbostrojeva i zrakoplovnih motora od inicijalnih koncepata do finalnog design-a, uključujući i podršku proizvođačima u svrhu postizanja stabilne proizvodnje, te na servisnim aktivnostima u svrhu produljenja životnog vijeka spomenutih komponenti. Timskim radom sudjelovat ćete na izradi novih i poboljšanjima postojećih tehničkih rješenja, prema izazovnim tehničkim specifikacijama. Svakodnevni rad podrazumijeva suradnju s kolegama iz komplementarnih tehničkih disciplina kao što su npr. proračuni mehaničkog integriteta i toplinski proračuni. U sklopu ovog radnog mjesta imat ćete priliku surađivati s ponajboljim stručnjacima za turbostrojeve na razvoju inovativnih, visokokvalitetnih rješenja za naše klijente. Bit ćete dio organizacije koja potiče timski rad, suradnju i kulturu učenja, nagrađuje izvrsnost, a različitost se poštuje i cijeni.
Uvjeti: Obrazovanje: Prvostupnik ili Magistar strojarstva ili inozemni ekvivalent. Engleski jezik - tečnost u komunikaciji i pisanju. Sposobnost rada u timskom okruženju. Dobro razumijevanje mehaničkih konstrukcija, funkcionalnih sučelja i proizvodnih postupaka. Poznavanje mehanike, nauke o čvrstoći, tehničkih materijala i nauke o prijenosu topline. Iskustvo u poslovima razvoja turbostrojeva ili slično. Iskustvo i želja za radom u globalnom okruženju. Iskustvo u nekim od CAD alata (npr. Siemens NX, CATIA V5, PTC Creo...) i PLM (npr. Siemens Teamcenter ili Dassault Enovia) je prednost. Vještine programiranja u Python-u ili VB-u. Poželjno iskustvo u koordiniranju zadataka/projekata ili u vođenju projektnih timova. Odgovoran za ispunjavanje očekivanja i isporuku na vrijeme sa postizanjem tražene kvalitete. Visoke kreativne, tehničke i analitičke vještine, visok stupanj inicijative i fleksibilnosti, visoka usmjerenost na kupca.
Prijave, isključivo na engleskom jeziku, dostaviti na link naznačen u nastavku.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
144385994
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje