Kalkulant-tehnolog (m/ž)  HZZ OGLAS

1 dan do isteka
INOXMONT- VS - društvo s ograničenom odgovornošću za montažu industrijskih postrojenja i cjevovoda
Mjesto rada:
Sigetec Ludbreški
Rok prijave:
09.09.2024.

Mjesto rada:
SIGETEC LUDBREŠKI, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike autocad
excel
osnove korištenja računala u Windows okružen
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: SIGETEC LUDBREŠKI, MIROSLAVA KRLEŽE 2
mobitel: 098 9227722
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: izračun cijene proizvoda
prikupljanje ponuda prema specifikacijama kupca
izrada upita za nabavu
određivanje termina isporuke i mogućnosti izrade proizvoda prema dostavljenoj dokumentaciji
normiranje stavaka
praćenje tehnoloških dostignuća i uvođenje poboljšanja u kvaliteti, ekonomičnosti, tehnologiji i funkcionalnosti pojedinih rješenja
Uvjeti: SSS/VŠS/VSS strojarskog smjera
minimalno 3 godine radnog iskustva kao kalkulant u metaloprerađivačkoj branši
poznavanje njemačkog i engleskog jezika
čitanje tehničke dokumentacije i nacrta
poznavanje proizvodno-tehnoloških procesa u strojarstvu
prepoznavanje sastava materijala i razumijevanje normi
organizacijske vještine
informatička znanja - napredno poznavanje: MS Excel
poznavanje rada u AutoCadu
poznavanje osnova rada u SolidWorksu
poželjno znanje u izradi tlačnih posuda i cjevarije
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
145334640
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje