Konobar/ica  HZZ OGLAS

GASTRO - MARKET d.o.o. ZA UGOSTITELJSTVO, TRGOVINU I USLUGE
Mjesto rada:
Feričanci
Rok prijave:
27.07.2024.

Mjesto rada:
FERIČANCI, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Postanite i Vi dio tima tvrtke Gastro-market d.o.o. Našice
Tražimo odgovorne osobe, spremne na kontinuirano učenje i stručno usavršavanje s proaktivnim odnosom prema rješavanju profesionalnih izazova i spremnošću na timski rad.
U cilju jačanja profesionalnog tima tražimo:

KONOBAR (m/ž) a la carte
– 2 izvršitelja, na neodređeno vrijeme uz probni rad
Mjesto rada: Restoran na lokaciji Goveđa glava, Feričanci

Opis posla: Rad u restoranu u sklopu vinarije gdje je naglasak na posluživanje vina iz asortimana i prezentacija istih
Pravilno posluživanje, poznavanje pića i napitaka (vina, pjenušaca, koktela, toplih napitaka )
Posluživanje pripremljene hrane i slastica
Ispostavljanje računa i naplata usluge
Vođenje brige o zalihama pića
Zaprimanje narudžbi i informiranje gostiju o ponudi restorana
Čišćenje i održavanje radnog prostora

Što nudimo: Stimulativna primanja
Regres, božićnicu, jubilarne nagrade
Sve ostale potpore i beneficije sukladno važećem Pravilniku o radu
Rad u profesionalnom i dinamičnom okruženju te mogućnost napredovanja
Stručno osposobljavanje i usavršavanje kroz edukativne programe, radionice i mentorstvo

Uvjeti: SSS – smjer konobar (poželjno)
Najmanje 2 godine radnog iskustva u al carte restoranu
Odgovornost i ljubaznost
Razvijene komunikacijske vještine
Spremnost na timski rad
Poznavanje najmanje jednog stranog jezika (engleski/njemački)
Fleksibilnost i točnost
Otvorenost za učenje i savladavanje novih vještina
Izražen interes za područje vina
Interes za edukacijom u području vina i sommelierstva
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
145343006
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje