Konobar/konobarica u caffe baru "green" vinica  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
Vinica
Rok prijave:
30.09.2024.

Mjesto rada:
VINICA, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
mobitel: 098 1663707
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: priprema napitaka i posluživanje pića i toplih napitaka
kontrola i pridržavanje standarda kvalitete te kontrola roka trajanja robe
preuzimanje robe, ažuriranje stanja zaliha robe
rad na blagajni
sudjelovanje u provođenju inventura
pridržavanje i provođenje odredbi HACCP sustava
komunikacija s gostima, profesionalno i kvalitetno pružanje usluge
kontinuirana briga o čistoći i urednosti prostora za usluživanje
ostali poslovi u segmentu poslovanja po nalogu poslodavca

Nudimo: mjesečna primanja od 900 eur - 1450 eura, probni rad 3 mjeseca
rad od 40 sati tjedno
isplata božićnice, uskrsnice, nagrada za zapošljavanje novog djelatnika
rad tjedno 4 dana po 6 sati, 2 dana po 8 sati, slobodan dan u tjednu

Od kandidata/kandidatkinje očekujemo: pouzdanost, predanost i točnost u poslu
otvorenost prema uvođenju novih pića i napitaka u asortiman
spremnost na učenje i usvajanje novih saznanja i vještina
spremnost na timski rad
sposobnost samostalnog rada
izražene komunikacijske vještine
sposobnost nuđenja dodatnih artikala uz kavu i/ili prezentacija aktualnih super ponuda

Postoji mogućnost stalnog zaposlenja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
145668961
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje