Konobar / konobarica  HZZ OGLAS

1 dan do isteka
ŠPORT-CAFFE, obrt za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge, vl. Adela Cvitković, Split, Mediteranskih igara 21
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
21.09.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
mobitel: 098 398633
Ostale informacije:
Opis poslova: rad u Caffe baru Limun, ŠC Gripe, Split. Uvjeti: iskustvom u pripremi toplih napitaka i radom sa tacnom. Početak rada odmah. Radi se od 8-16, 1 slobodan dan tjedno (po dogovoru). Neto plaća je 1200,00€ uvijek 1. radnog dana u mjesecu. Odlična radna atmosfera, djelatnike poštujemo, od vas očekujemo odgovorno izvršanje radnih obaveza. Puni GO se koristi u 08. mjesecu. Kontakt broj 098398633.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146101945
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.