Konobar (m/ž)

6 dana do isteka
Mjesto rada:
Čavle
Rok prijave:
25.09.2024.
Plaća:
od 1 150 € do 1 400 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo dinamičnu i komunikativnu osobu za rad na poziciji konobarice u našem sportskom centru. Ako ste ljubazni, odgovorni i volite rad u dinamičnom okruženju, ovo je prava prilika za vas!

Šta očekujemo od vas:
• Iskustvo u radu kao konobarica (poželjno, ali nije obavezno)
• Spremnost za timski rad i fleksibilnost
• Ljubaznost, profesionalnost i odgovornost
• Sposobnost rada u dinamičnom okruženju.

www.start-fun.hr
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Iskustvo u radu kao konobarica (poželjno, ali nije obavezno).

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Rakovo selo 4, 51000 Rijeka
Županija:
Primorsko-goranska županija
Telefon:
E-mail adresa:
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.