Marketing Specialist (m/ž)

11 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.11.2024.

Lugera Talent Solutions (prethodno Adecco) lider je u pružanju usluga u području ljudskih potencijala kao što su traženje i selekcija kandidata, privremeno zapošljavanje, istraživanje tržišta, provođenje psihologijskih testiranja, obračun plaća i još mnogo toga.

S više od 28 godina iskustva, prisutni smo u 11 država te smo vodeći u inovacijama u području ljudskih resursa s više od 500 zaposlenika koji rade u 55 ureda. Lugera nastavlja biti Adeccov ekskluzivni partner u Hrvatskoj.

Naš klijent već više od petnaest godina djeluje na hrvatskom tržištu kao uvoznik, i zastupnik brojnih robnih marki u području dentalne higijene.

U partnerstvu s doktorima dentalne medicine, nastoje unaprijediti kvalitetu dentalne njege kroz inovativna rješenja i proizvode koji zadovoljavaju visoke standarde struke.

Šire svoj tim i u potrazi su za osobom na poziciji:

Lokacija: Zagreb

OPIS RADNOG MJESTA:

  • Rad s dva brenda (iz EU i Švicarske)
  • Planiranje, provedba i analiza uspješnosti marketinških kampanja, promocija i događanja
  • Prijevod i prilagodba tiskanog i online sadržaja
  • Priprema PR članaka, oglasa, newslettera, te tekstova za društvene mreže
  • Vođenje i održavanje postojećih komunikacijskih kanala
  • Komunikacija s medijima i influencerima
  • Sudjelovanje i izlaganje na sajmovima (1-2 godišnje)
  • Pružanje korisničke podrške putem različitih kanala (e-mail, chat, društvene mreže)
  • Priprema promotivnih prodajnih aktivnosti
  • Savjetovanje klijenata o proizvodima
  • Podrška u izradi ponuda i faktura za kupce

UVJETI:

  • VSS iz područja društvenih znanosti
  • Minimalno tri godine relevantnog radnog iskustva na sličnim ili istim poslovima
  • Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Visoka razina organiziranosti i sistematičnosti
  • Odgovoran i savjestan pristup radu
  • Izražena kreativnost
  • Poznavanje alata: Google Analytics, Google Ads

ŠTO KOMPANIJA NUDI:

  • Mogućnost profesionalnog napredovanja i razvoja karijere
  • Bonus na mjesečnu plaću nakon šest mjeseci rada
  • Božićnica, uskrsnica i dodatne nagrade
  • Dugoročno zaposlenje uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa nakon probnog roka
  • Ugodno radno okruženje koje omogućuje ravnotežu između poslovnog i privatnog života
  • Izrada personaliziranog plana razvoja za svakog zaposlenika
  • Dvije dodatne edukacije godišnje u području profesionalnog interesa zaposlenika
  • Godišnji sistematski pregled
  • Mogućnost hibridnog rada
  • Godišnji odmor do 30 radnih dana (sukladno pravilniku tvrtke)

Ako se pronalazite u opisu posla i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Dozvola za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem ministarstva nadležnog za rad br. 178/20.