Monter/ka namještaja  HZZ OGLAS

1 dan do isteka
PRIMA COMMERCE društvo za trgovinu, proizvodnju i usluge s ograničenom odgovornošću
Mjesto rada:
Virovitica
Rok prijave:
27.10.2024.

Mjesto rada:
VIROVITICA, VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://prima-karijere.talentlyft.com/o/6Y6/apply
Ostale informacije:
Opis posla: jednostavnije montaže tapeciranog i pločastog namještaja
složenije montaže kuhinja po mjeri i ugradbenih ormara
sudjelovanje u renoviranju izloga salona
montiranje namještaja kod kupaca
rukovanje alatima za montažu i briga o istima
briga za kvalitetu obavljene montaže u maloprodajnom salonu i na terenu

Uvjeti: pozitivan stav i sklonost timskom radu
odgovornost i preciznost u radu
poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
vozačka dozvola B – kategorije

Nudimo: sigurno radno okruženje i redovita primanja
mentoriranje pri uvođenju u posao
zaposlenje na puno radno vrijeme
radno vrijeme organizirano od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni (subota po potrebi)
osiguranu uniformu i radnu obuću
nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka
dopunsko zdravstveno osiguranje i osiguranje od nezgode 0/24h
subvencioniranu MultiSport karticu
slobodne dane za događaje od osobne važnosti
slobodan dan za roditelje prvašića
sudjelovanje u Team building događajima
zaposleničke pogodnosti za kupovinu namještaja
božićnicu, jubilarne nagrade, dar djetetu do 15. godine života, bonus za preporuku novih zaposlenika
plaćene putne troškove
osigurano parking mjesto
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
148053039
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje