Monter/ka tehnike, bina i konstrukcija  HZZ OGLAS

28 dana do isteka
VEDRAS društvo za trgovinu i promet s ograničenom odgovornošću
Mjesto rada:
Pićan
Rok prijave:
25.11.2024.

Mjesto rada:
PIĆAN, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kategorija C
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla:
Monter tehnike, bina i konstrukcija za rad na renomiranim događajima u Hrvatskoj i regiji. Monter je odgovoran za montažu i demontažu bina, tehničke opreme i raznih konstrukcija za koncerte, festivale, sportske manifestacije i korporativne evente.
Odgovornosti: Montaža i demontaža scenske opreme, bina i konstrukcija prema specifikacijama projekta.
Utovar, istovar i pravilno skladištenje opreme kako bi se osigurala njezina funkcionalnost i sigurnost.
Održavanje tehničke opreme i briga o njenoj urednosti u skladištu i na terenu.
Održavanje čistoće i urednosti skladišta te službenih prostorija tvrtke i osiguravanje da je oprema pravilno posložena.
Tehnička podrška tijekom događanja te suradnja s voditeljima i kolegama u rješavanju izazova na licu mjesta.
Rad u promjenjivim vremenskim uvjetima i prilagodba radnom vremenu u skladu s rasporedom događaja.
Sudjelovanje u planiranju montaže, demontaže i skladištenja prema potrebi projekta.
Samostalno rukovanje alatima za montažu te poštivanje sigurnosnih procedura.
Suradnja s kolegama iz drugih odjela radi osiguravanja nesmetanog tijeka rada na događajima
Izazovi ovog posla: Rad u noćnim satima i fleksibilno radno vrijeme ovisno o trajanju i zahtjevima događanja.
Česta putovanja po cijeloj Hrvatskoj i povremeni angažmani u inozemstvu.
Rad u različitim vremenskim uvjetima uz prilagodbu uvjetima terena.
Potrebne kvalifikacije: Odgovornost i predanost radnim obvezama te visoku razinu motivacije.
Spremnost za terenski rad i timsku suradnju u dinamičnim uvjetima.
Spretnost u radu s tehničkom opremom i montažnim alatima.
Vozačku dozvolu B kategorije
Vozačka dozvola C kategorije (prednost)
Radno iskustvo u montaži tehničke opreme, bina i konstrukcija (prednost).
poznavanje engleskog jezika (prednost)
Beneficije koje nudimo: Ugodno i dinamično radno okruženje u kojem su profesionalnost i timski duh na prvom mjestu.
Konkurentna plaća koja odražava vaše znanje, iskustvo i odgovornosti
Redovita primanja uz sustav nagrađivanja za dodatni trud
Dodatno i dopunsko zdravstveno osiguranje koje uključuje širi spektar zdravstvenih usluga.
Rad s vrhunskom tehničkom opremom
Profesionalno usavršavanje kroz edukacije u tehničkim vještinama i radu s najmodernijom opremom u industriji.
Mogućnost napredovanja unutar tvrtke, uz prilike za razvoj karijere u skladu s vašim ambicijama.
Rad u dinamičnom i mladom timu s poticajnom atmosferom, gdje se vaša inicijativa i predanost prepoznaju i cijene.
Pridružite se našem timu i postanite dio najveće agencije za evente u Istri! Prijavite se slanjem životopisa na: [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
148299812
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje