Monter/ka  HZZ OGLAS

Rok prijave:
31.10.2024.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
10
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
mobitel: 099 4227664
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla instalacija i održavanje autopraonica ili skladišnih sustava
rad u inozemstvu na zanimljivim međunarodnim projektima
samostalno korištenje odgovarajućih alata i mjernih uređaja u svakodnevnom radu
fizički dinamičan posao koji iziskuje i podizanje tereta
održavanje visoke razine sigurnosti na radu i standarda rada
samostalno identificiranje i rješavanje problema i zadataka
obavljanje svih ostalih pripadajućih terenskih i administrativnih aktivnosti

Uvjeti marljivost, komunikativnost i fleksibilnost
spremnost na rad u inozemstvu
iskustvo u radu ručnim i strojnim alatom
spremnost za rad u timu iskusnih montera
fizička spremnost, brzina i pedantnost
poznavanje njemačkog i/ili engleskog jezika
tehnička struka

Poslodavac nudi: stimulativna primanja, bonusi i nagrade
osigurani smještaj i prijevoz za vrijeme rada na terenu
obuke i edukacije te aktivno poticanje stalnog usavršavanja i napredovanja kroz stručne programe i certificiranje
rad u iznimno poticajnom, stimulativnom i ugodnom radnom okruženju u kojem se cijeni mišljenje svakog pojedinca te motivirajuća primanja i sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima
radni odnos na neodređeno vrijeme
plaća od 2.000,00 EUR neto
rast plaće 2 puta godišnje
Radi se o izaslanim radnicima/ama do godine dana, čija će prijava biti u RH (HZMO). Poslodavac organizira i snosi troškove prijevoza i smještaja (zajednički smještaj). Mjesto rada: Leipzig Rad od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni.
Životopis poslati na [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
147384168
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje