Monter opreme u autoindustriji (m/ž)

7 dana do isteka
Mjesto rada:
Veliko Trgovišće
Rok prijave:
23.09.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske. Više od 20 godina pomažemo tvrtkama u pronalasku odgovarajućih kandidata za širok spektar radnih mjesta. Ostvarujemo prvi kontakt s kandidatima te omogućavamo kvalitetno, brzo i efikasno povezivanje s tvrtkama vrlo širokog područja djelovanja. Podrška smo kandidatima u cijelom selekcijskom procesu te brinemo o kvaliteti provedenih natječaja za radna mjesta.

Za našeg klijenta, jednu od vodećih tvrtki u zemlji u području nadogradnje i prerade vozila za specijalne namjene, tražimo osobu za radno mjesto:

(Lokacija rada: Veliko Trgovišće)

Koje ćeš radne zadatke obavljati?
• Rastavljanje i sastavljanje određenih dijelova vozila
• Ugradnja različitih elektroničkih ili strojarskih komponenti i konstrukcija
• Provjera funkcionalnosti ugrađene opreme
• Popunjavanje popratne dokumentacije
Posebne pogodnosti:
Zašto je ova pozicija prava prilika za tebe?
Dobit ćeš priliku raditi na zanimljivim i inovativnim projektima nadogradnje vozila za različite specijalne namjene. Moći ćeš učiti nove stvari i razvijati svoje vještine, a sve to u ugodnoj i timski orijentiranoj okolini. Osim toga, ovo radno mjesto omogućuje ti:

• Dugoročno zaposlenje, direktno za našeg Klijenta
• Radno vrijeme od ponedjeljka do petka isključivo u prvoj smjeni
• Plaćene troškove prijevoza te osiguran topli obrok, napitak i sokove
• Dodatne benefite poput božićnice, uskrsnice, regresa
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Koji uvjeti su nama važni?
Prednost je ako posjeduješ SSS tehničkog usmjerenja.

Poželjno je i prethodno iskustvo na sličnim poslovima, posebice u autoindustriji, ali ni to nije nužno. Ako si vješt/a s alatima te imaš želju naučiti nove stvari, a privlači te područje elektrotehnike, automehanike, strojarstva ili nešto slično tome, slobodno se prijavi.

Vozačka dozvola B kategorije također je prednost.

Ukoliko se pronalaziš u ovom opisu, slobodno se prijavi putem  linka za prijavu.

Više informacija o natječaju možeš dobiti slanjem upita na e-mail adresu [email protected] ili na kontakt broj: +385 91 619 3824. Broj je dostupan i na Whatsapp te Viber aplikaciji.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb