Monter prozora (m/ž) - bez potrebnog znanja njemačkog jezika

29 dana do isteka
Mjesto rada:
Herrieden
Rok prijave:
16.11.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Humanus – Kod nas nisi broj, već čovjek. Čekamo te s vrhunskim ponudama u Njemačkoj, vrhunskom plaćom i sigurnim perspektivama!

Imate li kao stručnjak iz EU straha za budućnost? Briga o sigurnosti radnog mjesta i financijskoj stabilnosti? Naš program podržava vas u integraciji u njemački radni život i pomaže vam da prevladate jezične barijere. Brinemo se da vaša kvalifikacija bude priznata. Više nema birokratskih prepreka! Pratimo vas kroz cijeli proces i pružamo financijsku stabilnost.

Kontaktirajte nas već danas i započnite sigurnu budućnost u Njemačkoj!

Sa svojim stečenim vještinama kao monter prozora savršeno odgovarate profilu koji tražimo i idealni ste za poziciju u našoj tvrtki. Ne propustite svoju priliku i prijavite se sada!

Vaši zadaci:
- rukotvorna spretnost
- tehničko razumijevanje
- montaža i instalacija prozora: ugradnja prozora u novogradnji te zamjena starih prozora u postojećim zgradama
- mjerenje i prilagodba: mjerenje prozornih otvora i prilagodba prozorskih okvira
- izolacija i brtvljenje: postavljanje brtvenih materijala i izolacijskih materijala za optimalnu izolaciju i brtvljenje
- popravak i održavanje: izvođenje popravaka na oštećenim prozorima i redovito održavanje za osiguranje funkcionalnosti
- rad s različitim materijalima: rukovanje raznim materijalima za prozore kao što su drvo, plastika i aluminij
- sigurnosne i kvalitativne provjere: provjera ugrađenih prozora na funkcionalnost i sigurnost te poštivanje kvalitativnih standarda
- transport: organizacija i izvođenje transporta prozora i prozorskih elemenata do gradilišta

Preduvjeti:

- VIŠEGODIŠNJE ISKUSTVO KAO MONTER PROZORA POTREBNO
- Vozačka dozvola + auto

Zašto Humanus?

- Sigurnost radnog mjesta: Cilj svakog zapošljavanja je trajna zaposlenost. Postotak preuzimanja trenutno je preko 95%.
- Dobra radna atmosfera: Odnos zaposlenika je vrlo kolegijalan i prijateljski. Svi naši klijenti se unaprijed provjeravaju i osobno posjećuju.
- Optimalno uvođenje u radno mjesto: Svi naši klijenti pružaju zaposlenicima vrijeme za prilagodbu.
- Mogućnosti karijere: Radimo s velikim i renomiranim tvrtkama.

Kontakt osoba: Dorija Anđel ([email protected]) - Prijava putem e-maila ili porukom/pozivom: +436863211844
Posebne pogodnosti:
Što vam nudimo?

Atraktivnu plaću do 2850 € neto mjesečno*.
Nema tzv. vremena na računu - svi odrađeni sati isplaćuju se izravno s mjesečnom plaćom.
Smještaj koji osigurava poslodavac (jednokrevetna soba s pristupom internetu).
Mogućnost prekovremenog rada, uz dodatak od 25% na vašu plaću.
Novčanu naknadu za godišnji odmor i blagdane.
Njemački radni ugovor.
Njemačko osiguranje (uključujući dodatno privatno osiguranje, koje plaća poslodavac).
Bonuse nakon 3, 6 i 12 radnih mjeseci.
Redovne povećanja plaće.
Mogućnost redovitih predujmova.
Podršku putem koordinatora koji govore hrvatski.
*za 1. poreznu klasu (za 3. poreznu klasu + 14% )
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

- vozačka dozvola B kategorije + auto
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Nürnberger Str. 64, 86720 Nördlingen
Županija:
Inozemstvo
Država:
Germany
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.