Očitač/ica vodomjera  HZZ OGLAS

09.09.2024.

Mjesto rada:
BENKOVAC, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: KRALJA TOMISLAVA 11, 23420 BENKOVAC
pisana zamolba: Kralja Tomislava 11, 23420 Benkovac
Ostale informacije:
Na temelju članka 28. stavak 1. Zakona o vodnim uslugama (N.N. 66/19) i članka 4. Pravilnika o radu društva Vodovod i odvodnja d.o.o. Benkovac r a s p i s u j e se
JAVNI NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa
za radno mjesto:
OČITAČ
– Vrsta zaposlenja: - na određeno vrijeme - probni rad od 6 mjeseci sa mogućnošću trajnog zaposlenja
– Mjesto rada: VODOVOD I ODVODNJA d.o.o. Benkovac, Kralja Tomislava 11, 23420 Benkovac
Terenski rad (tijekom rada se od prijevoznih sredstava koristi moped te rjeđe automobil)
Popis poslova: očitava potrošak vode na vodomjeru potrošača na zadanom području svakog mjeseca,
kod očitavanja vodomjera dužan je pridržavati se zadanih rokova,
kod očitavanja vodomjera dužan je pristojno se ponašati prema potrošaču,
u radu je dužan pridržavati se mjera zaštite na radu i koristiti propisana zaštitna sredstva,
očitana stanja vodomjera unosi u zaduženi instrument i dostavlja referentu za obračun vode,
dostavlja potrošačima račune za vodu kao i opomene za dugovanja kupaca,
pismeno prijavljuje kvarove na vodomjeru i isticanje vode na ventilima, a u slučajevima iznalaženja većih kvarova – gubitaka vode, odmah dojavljuje kvar neposredno nadređenom,
osim aktivnih priključaka, pri terenskom radu kontrolira odjavljene, isključene ili neprijavljene priključke,
obvezan je svako neovlašteno korištenje vodnih usluga pisanim putem prijaviti nadređenima,
izrađuje izvješće o radu s terena (razlozi neočitanja vodomjera, sumnju na neovlašteno korištenje vode i sl.),
obvezan je voditi kontrolu o neprijavljenim priključcima izvedenim ''na divlje'' kao i o djelomičnim priključcima i krađama vode mimo vodomjera o čemu pismeno obavještava nadređenog,
obvezan je povremeno obići devastirane i druge objekte koji nisu u evidenciji priključenih, a s mogućnošću priključenja, sve u svrhu sprječavanja i smanjenja gubitaka vode,
po nalogu nadređenog vrši i sve ostale poslove u okviru svojih sposobnosti.
- Natječaj vrijedi: od 30.08.2024. godine do 09.09.2024. godine
U v j e t i Poslodavca : SSS
Vozač ''B'' kategorije
Radno iskustvo nije potrebno
Uz Pisanu prijavu kandidati trebaju dostaviti: Životopis,
Dokaz o stečenoj stručnoj spremi,
Preslika osobne iskaznice,
Preslika vozačke dozvole,
Uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak (uvjerenje o nekažnjavanju koje nije starije od 6 mjeseci)
Tražena dokumentacija se može priložiti kao neovjerene preslike, s tim da će izabrani kandidat prije potpisivanja Ugovora o radu predočiti originalne dokumente na uvid.
O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni.
Natječaj se objavljuje na službenoj stranici www.vodovod-i-odvodnja.hr i na web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanja.
Pisane prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta, podnose se na adresu :
VODOVOD I ODVODNJA d.o.o. BENKOVAC, Kralja Tomislava br. 11, 23420 Benkovac
S naznakom: „ Javni natječaj za radno mjesto: “ OČITAČ“
Prijave se dostavljaju osobno u sjedište naručitelja do 09.09.2024. do 14:00 sati ili se šalju poštom s tim da je zadnji dan predaje na poštu 09.09.2024. godine.
Vodovod i odvodnja d.o.o. Benkovac, pridržava pravo poništenja Natječaja u cijelosti ne navodeći pri tome razloge poništenja.
NAPOMENA: Sva zaprimljena dokumentacija temeljem ovog Natječaja (zamolbe kandidata i dokazi o ispunjavanju uvjeta te ostali podaci koje kandidati dostavljaju dobrovoljno) biti će vraćena na zahtjev kandidata, odnosno trajno uništena u roku d 18 mjeseci nakon odabira kandidata te ista neće biti korištena za druge natječaje za zapošljavanje ili u druge svrhe.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146391060
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje