Office Manager / Executive Assistant (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.09.2024.
Plaća:
od 1 800 € do 2 500 € neto  (Kalkulator plaće)

Radno mjesto: Office Manager / Executive Assistant

Poslodavac: PROFICIO d.d., Zagreb, Ilica 1a

Mjesto rada: Zagreb

Potrebna stručna sprema: VŠS/VSS

Potrebne godine iskustva: minimalno 5 godina radnog iskustva na sličnim poslovima, poželjno iskustvo rada u dioničkom društvu

Početak rada: Odmah

Rok prijave: 12.9.2024.

Plaća: Od 1.800,00 do 2.500,00 Eura, opcija godišnjeg bonusa, sve alati za rad osigurani

O poslodavcu:

Financijski smo snažna kompanija s dugom poviješću i uspjesima u mnogim poslovnim sektorima, a danas smo prvenstveno usmjereni na turistički sektor. Vjerujemo da mali detalji čine razliku u velikoj slici. Posjedujemo nekretnine na jedinstvenim lokacijama na hrvatskoj obali, od kuća, preko boutique hotela, do all-inclusive turističkih naselja, kako u funkciji tako i u izgradnji.

Lokacija: Zagreb

Opis poslova:
  • Operativno-administrativni poslovi vezani uz organizaciju uredskog poslovanja, praćenja statusnih promjena, dioničarstva
  • Sudjelovanje u vođenju i administraciji projekata
  • Uključenost u operativno poslovanje podružnica
  • Organizacija prikupljanja, protoka i arhiviranja administrativne, računovodstvene, financijske i kadrovska dokumentacije
  • Vođenje internih evidencija i arhive
  • Organizacija službenih putovanja
  • Vođenje dolazne i odlazne uredske komunikacije i poslovne korespondencije
  • Sudjelovanje u organizaciji i koordinacija sastanaka i pružanje administrativne podrške na visokoj razini tijekom sastanaka uključujući vođenje zapisnika
  • Rad unutar tima, komunikacija i koordinacija administrativnih aspekata poslovanja u suradnji s ostalim članovima tima
  • Organizacija i koordinacija održavanja nekretnina u vlasništvu Društva
  • Cjelovita podrška Upravi i članovima užeg tima
  • Drugi uredsko-administrativni poslovi ovisno o potrebama poslovanja
Uvjeti:
  • Tečno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Razvijene komunikacijske i interpersonalne vještine
  • Visoka razina organiziranosti i sklonost proaktivnosti
  • Izražen timski duh
  • Dobro upravljanje vremenom, sposobnost multitaskinga, brzina, preciznost, temeljitost i sposobnost određivanja prioriteta prilikom izvršavanja zadataka
  • Efikasnost i fleksibilnost u poslu
  • Povjerljivost i diskrecija u ophođenju s poslovnim informacijama
Nudimo:
  • ugovor na neodređeno vrijeme
  • stjecanje iskustva u operacijama turističkog sektora
  • putovanja u podružnice
  • ugodnu radnu atmosferu
  • mogućnost napredovanja

Ako smo Vas zainteresirali da se pridružite našem poduzetnom i vedrom timu, veselit će nas Vaša prijava na natječaj i sastanak na kojem ćemo otvoreno razgovarati o međusobnim očekivanjima.

Kao prvi korak, pozivamo Vas da se s motivacijskim pismom i životopisom prijavite na portalu posao.hr uz napomenu “Proficio - za radno mjesto Office Manager / Executive Assistant”.
Hvala Vam!