Operater automatiziranog pogona (m/ž)

21 dan do isteka
Mjesto rada:
Savski Marof
Rok prijave:
07.10.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, tvrtku s modernim i visokoautomatiziranim proizvodnim pogonom, tražimo osobu na poziciji:

(Savski Marof)

Odgovornosti:
• priprema radnog prostora i robe za proizvodnju
• nadziranje tehnološkog procesa pogona i proizvodne linije
• priprema gotovih proizvoda za transport
• evidencija provedenih radnih zadataka
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
mogućnost dugoročnog zapošljavanja
• naknadu za topli obrok i smjenski rad
• naknadu za prijevoz, kao i organiziran prijevoz iz Zagreba
regres za godišnji odmor
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• spremnost na smjenski rad u jutarnjoj, popodnevnoj i noćnoj smjeni te rad vikendom
• iskustvo rada u proizvodnji je prednost, ali nije uvjet
• spremnost na fizički rad
• odgovoran pristup radu i spremnost na rad u timu

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

U slučaju poteškoća s prijavom, možete poslati upit na [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb