Operater izrade u farmaceutskoj proizvodnji (m/ž)

21 dan do isteka
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
07.10.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg Klijenta, najveće hrvatske farmaceutske tvrtke koja posluje na širokom svjetskom tržištu te nosi certifikat Top 5 poslodavac u Hrvatskoj, kao:

Rijeka

Odgovornosti:
• priprema radnog prostora, strojeva, uređaja i pomagala za proizvodnju farmaceutskih proizvoda
• unos i priprema adekvatne količine materijala za rad
• prihvat poluproizvoda, kontrola mogućih nepravilnosti i pravovremeno upozoravanje na njih
• posluživanje i podešavanje stroja – ubacivanje sastojaka u stroj, zatvaranje ventila, prespajanje cijevi kod proizvodnje novih proizvoda
• provedba i praćenje tijeka proizvodnje farmaceutskih oblika
• ispunjavanje proizvodne dokumentacije i evidencije rada
• briga o čistoći radnog prostora
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• rad u najvećoj hrvatskoj farmaceutskoj kompaniji i rad kod uspješnog, renomiranog poslodavca
• početni ugovor o radu na godinu dana s ciljem produženja na neodređeno vrijeme
• konkurentnu plaću i uvećanja na redovnu satnicu
• rad u dvije smjene (6-14, 14-22)
• dodatne pogodnosti: božićnica, regres, nagrade za ostvarene radne rezultate, financijske potpore prilikom rođenja djeteta
• fleksibilni paket benefita s mogućnosti odabira opcije koja vam najviše odgovara (prehrana, vrtić, mirovinski fond)
• osigurano početno mentorstvo, individualni razvoj, plan edukacija
• rad u inovativnom i poduzetnom okruženju koje omogućuje razvoj potencijala svojih zaposlenika
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• srednja stručna sprema biomedicinskog usmjerenja (farmaceutski tehničar/kemijski tehničar/sanitarni tehničar i srodna usmjerenja)
• motiviranost za rad u proizvodnji farmaceutskih proizvoda
• radno iskustvo u sličnim poslovima proizvodnje može biti prednost, ali nije uvjet
• urednost, odgovornost i preciznost u radu

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu ili na mail [email protected]. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani. Za više informacija možete nas kontaktirati na broj 091 227 4801.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb