Operater kranske dizalice (m/ž)

Mjesto rada:
Jadransko more
Rok prijave:
17.06.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, CROSCO, naftni servisi, d.o.o, Člana INA grupe zaduženog za integrirane bušaće usluge te individualne usluge bušotinskih servisa na kopnu i moru, tražimo više osoba za rad na poziciji:

(mjesto rada: Jadransko more)

Odgovornosti:
• transfer opreme, alata i ljudi kranskom dizalicom
• kontrola ispravnosti kranske dizalice
• održavanje kranske dizalice
• vođenje zapisnika o dnevnim, tjednim i mjesečnim pregledima kranske dizalice
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• ugovor o radu na duži period
• osiguran smještaj na platformi i puna prehrana
• pravilna izmjena rasporeda terenskog rada – 15 dana teren – 15 dana slobodno
• plaćene putne troškove u cijelosti
• različiti dodaci na plaću (bruto dodatak na plaću, dodatak za radnu učinkovitost, dodatak za prehranu, terenski dodaci, regres, božićnica, uskrsnica, dar za dijete)
• dodatno zdravstveno osiguranje
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• srednja stručna sprema - poželjno tehničke struke
• obvezno je prethnodno radno iskustvo rada na stupnoj i okretnoj dizalici od minimalno godinu godina
• spremnost na terenski i fizički rad na platformi Labin u Jadranskom moru (kraj Pule)
• potrebni cetrtifikati vezani uz rukovanje stupnom i okretnom dizalicom
• dgovornost, točnost i pedantnost u radu

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina