Operater/operatorica u proizvodnji elektroničkih ploča  HZZ OGLAS

15 dana do isteka
Soldered Electronics d.o.o. za proizvodnju i razvoj elektroničkih sklopova
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
08.11.2024.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
putem linka: https://form.jotform.com/242952279457368
Ostale informacije:
Opis posla: - programiranje strojeva i upravljanje strojevima za assembly tiskanih ploča (PCB): stencil printer, pick and place, reflow oven, AOI (Automatical Optical Inspection) - korištenje specijaliziranih softwarea za pripremu programa za strojeve - osiguranje kvalitete i praćenje definiranih standarda za proizvodnju - ručno lemljenje i popravak gotovih elektroničkih ploča - održavanje opreme i radnog mjesta
Uvjeti: - radno iskustvo od barem 1 godine na bilo kojoj poziciji - korištenje engleskog jezika u govoru i pismu - informatička pismenost, korištenje računala i interneta - interes za tehnologiju, IT ili "uradi sam" (makers/DIY) kulturu
Dodatne prednosti: - iskustvo u upravljanju i programiranju bilo koje vrste komputerski navođenih strojeva (bilo koja vrsta CNC, Pick and Place, sve vrste rezača itd.) - poznavanje elektronike, elektroničkih komponenti, programiranja itd. - iskustvo rada s 3D printerima i 3D dizajn softwareom Poslodavac nudi: - tip ugovora: prvo na određeno uz probni rok, a kada se dokažeš - na neodređeno - početna primanja u rasponu od 850eur do 1300eur mjesečno (iznos koji ti sjeda na račun) - rad u ugodnom okruženju za rad uz veliku samostalnost u radu, bez mikromenadžementa te kvalitetan work-life balance - mogućnost učenja i podučavanja u različitim područjima - priliku za napredovanje u amcioznoj i brzorastućoj tvrtki
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
148178516
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje