Operater stroja (m/ž)

29 dana do isteka

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traženo zanimanje: mehaničari/operateri strojeva/CNC operater/industrijski mehaničari/auto-mehaničari/bravari/ s komunikativnim znanjem njemačkog jezika!

Humanus – Kod nas nisi broj, već čovjek. Čekamo te s vrhunskim ponudama u Njemačkoj, vrhunskom plaćom i sigurnim perspektivama kod tržišnog lidera Varta u Nördlingenu!

Imate li kao stručnjak iz EU straha za budućnost? Briga o sigurnosti radnog mjesta i financijskoj stabilnosti? Naš program podržava vas u integraciji u njemački radni život. Brinemo se da vaša kvalifikacija bude priznata. Više nema birokratskih prepreka! Pratimo vas kroz cijeli proces i pružamo financijsku stabilnost.

Kontaktirajte nas već danas i započnite sigurnu budućnost u Njemačkoj!

Sa svojim stečenim vještinama kao operater strojeva, auto-mehaničar, industrijski mehaničar,, bravar ili CNC operater, savršeno odgovarate profilu koji tražimo i idealni ste za poziciju u našoj tvrtki. Ne propustite svoju priliku i prijavite se sada!

Vaši zadaci:
• Punjenje i opremanje proizvodnih postrojenja (strojevi za namotavanje) za proizvodnju gumbastih baterija.
• Upravljanje i postavljanje visokomodernih strojeva za namotavanje.
• Praćenje cjelokupnog proizvodnog procesa.
• Pronaći greške i otklanjati smetnje na strojevima.
• Izvođenje redovitih vizualnih i kvalitativnih kontrola.
• Izrada i vođenje tehničke dokumentacije.
• Zamjena dijelova koji se troše na strojevima.
• Poštivanje zadatih proizvodnih standarda.
• Suradnja s voditeljima smjena u slučaju utvrđenih nedostataka.
• Rad u čistoj sobi uz poštivanje najviših higijenskih i čistoćnih smjernica.

Preduvjeti:

Iskustvo u ovom zanimanju.
Znanje njemačkog jezika (minimalno komunikativno - B1).
Vozačka dozvola + auto (opcionalno).

Zašto Humanus?

Sigurnost radnog mjesta: Cilj svakog zapošljavanja je trajna zaposlenost. Postotak preuzimanja trenutno je preko 95%.
Dobra radna atmosfera: Odnos zaposlenika je vrlo kolegijalan i prijateljski. Svi naši klijenti se unaprijed provjeravaju i osobno posjećuju.
Optimalno uvođenje u radno mjesto: Svi naši klijenti pružaju zaposlenicima vrijeme za prilagodbu.
Mogućnosti karijere: Radimo s velikim i renomiranim tvrtkama.

Kontakt osoba: Dorija Anđel ([email protected]) - Prijava putem e-maila ili porukom/pozivom na: +436863211844
Posebne pogodnosti:
Što vam nudimo?

Atraktivnu plaću do 3100 € neto mjesečno*.
Nema tzv. vremena na računu - svi odrađeni sati isplaćuju se izravno s mjesečnom plaćom.
Smještaj koji osigurava poslodavac (jednokrevetna soba s pristupom internetu - max. do €600 mjesečno).
Novčanu naknadu za godišnji odmor i blagdane.
Njemački radni ugovor.
Njemačko osiguranje (uključujući dodatno privatno osiguranje, koje plaća poslodavac).
Bonuse nakon 3, 6 i 12 radnih mjeseci.
Redovne povećanja plaće.
Mogućnost redovitih predujmova.
Podršku putem koordinatora koji govore hrvatski.
*za 1. poreznu klasu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemacka

- 2 godine iskustva kao jedno od zanimanja: mehaničar, operater strojeva, CNC operater, bravar, industrijski mehaničar, auto-mehaničar ili mehaničar kamiona
- B1 razina njemačkog jezika
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Nürnberger Str. 64, 86720 Nördlingen
Županija:
Inozemstvo
Država:
Germany
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.