Planer proizvodnje (m/ž)

9 dana do isteka
Mjesto rada:
Belišće
Rok prijave:
09.07.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo motiviranog/u i iskusnog/u kandidata/kinju za poziciju Planera proizvodnje u našem poduzeću. Kao Planer proizvodnje, biti ćete odgovorni za učinkovitu i preciznu izrada plana proizvodnje u proizvodnom odjelu.

Glavne odgovornosti uključuju:
• Praćenje i ažuriranje plana proizvodnje,
• Izrada plana proizvodnje uz suglasnost nadređenih
• Praćenje zaliha sirovina i gotovih proizvoda,
• Komuniciranje sa drugim odjelima radi koordinacije aktivnosti,
• Riješavanje eventualnih problema u proizvodnom procesu vezano za preciznost kapaciteta
• Rad na unaprijeđenju učinkovitosti i produktivnosti.

Broj traženih radnika: 1
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Konkurentnu plaću i stimulaciju na temelju postignutih rezultata
• Mogućnost napredovanja i razvoja dinamične karijere u dinamičnom radnom okruženju
• Rad u ugodnom timu koji cijeni Vaš trud i doprinos

Naknada za prijevoz: Da
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Razina obrazovanja: SSS, VŠS, VSS
• Iskustvo rada u planiranju ( minimalno tri godine )
• Razvijene komunikacijske vještine
• Razvijene analitičke vještine
• Poznavanje rada u O365 s nagaskom na excel
• Poznavanje KPI-a i izvješćivanje o preciznosti plana proizvodnje VS realizacija
• Poznavanje INPUTa – OUT PUTa u proizvodnim procesima.
• Poznvanje rada u ERP sustavu

Radno iskustvo: 3 do 5 godina u metaloprerađivačkoj industriji na istim ili sličnim poslovima.

Ako imate strast prema vođenju proizvodnih procesa u metaloprerađivačkoj industriji i sposobnost da efikasno upravljate timom, pozivamo Vas da se prijavite za ovu poziciju.

Molimo Vas da svoj životopis i motivacijsko pismo pošaljete na: [email protected] ili putem donje 'Brze prijave'.
U predmetu e-pošte navedite:"Prijava za Planera proizvodnje".
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Radnička 5/A, 31551 Belišće
Županija:
Osječko-baranjska županija
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.