Podopolagač/ica  HZZ OGLAS

2 dana do isteka
JOBS EUROPE društvo s ograničenom odgovornošću za privremeno zapošljavanje i posredovanje u zapošljavanju
Mjesto rada:
Pula-Pola
Rok prijave:
20.10.2024.

Mjesto rada:
PULA-POLA, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
Bez naknade
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Ćirilometodske družbe 3, 52100 Pula
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Agencija je upisana u evidenciju nadležnog Ministarstva pod brojem 697/24.
Opis radnog mjesta:
Postavljanje keramičkih pločica u interijerima i eksterijerima (zidovi, podovi)
Priprema podloge i materijala za ugradnju keramike
Precizno mjerenje i rezanje pločica prema potrebi
Samostalno izvođenje radova i pridržavanje zadatih rokova
Održavanje alata i opreme te poštivanje sigurnosnih propisa na gradilištu

Zahtjevi:
Obavezno iskustvo u postavljanju keramičkih pločica
Odgovornost, preciznost i spremnost za timski rad

Ako ste iskusni podopolagač i tražite stabilan posao s osiguranim uvjetima, prijavite se odmah!
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
147844711
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje