Pomoćni/a radnik/ca u skladištu  HZZ OGLAS

Rok prijave:
25.09.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova:
Zbog povećane potražnje za našim proizvodima, zapošljavamo veliki broj novih djelatnika te je ovo izvrsna prilika da se pridružite našem internacionalnom i uspješnom timu s brojnim prilikama za učenje i napredovanje.
Posao obuhvaća rad u skladištu kozmetičkih proizvoda: •istovar (ulaz) robe na skladište •ispomoć na poslovima kvantitativne i kvalitativne kontrole zaprimljene robe •smještaj robe unutar skladišta •pakiranje robe i ispomoć kod pripreme dokumentacije po narudžbi za izdavanje robe •ispomoć pri izdavanju robe sa skladišta •ispomoć u provedbi redovitih popisa robe na zalihi

Potrebni uvjeti: •spremnost za rad u skladištu u kozmetičkoj industriji •želja za učenjem novih vještina •spremnost na timski rad •organiziranost i efikasnost •optimizam, pozitivan i vedar duh

Sve ostalo što trebate znati, naučit ćete kroz obuku i vrlo brzo postati samostalni.
Što nudimo? •mjesečni bonusi •naknada za topli obrok •naknada za troškove prijevoza u iznosu stvarnih troškova •1 sat stanke za odmor •redovan rad od ponedjeljka do petka •mogućnost dodatne zarade - uvećanje satnice za 50% za rad subotom •50% popusta u LUSH trgovinama •mogućnost napredovanja i stalnog zaposlenja •pozitivno radno okruženje •pozitivan pristup prema poslu i zaposlenicima •rad u internacionalnom okruženju
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
144693787
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje